نتایج جستجو برای عبارت :

دردو دلم با دیوار.!

دانلود آهنگ علی آوان بی اراده { متن و کیفیت عالی }
امشب ترانه زیبای بی اراده با صدای زیبای علی آوان به همراه متن همینک از جاز موزیک
Exclusive Song: Ali Avan – Bi Erade With Text And Direct Links In jazzMusics.blog.ir
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
متن آهنگ علی آوان بی اراده :
میخوای بری برو ولی نگو واسه همیشه تو که میدونی بعد تو دل دیگه دل نمیشهبا کی میجنگی با من من ♬♫♪ که دست خالیم آخه دیوونه ♬♫♪ نمیدونی که من چه حالیمبا کی میجنگی با من من که دست خالیم آخه دیوونه نمیدونی که من چه حالی
خوبین؟
من برگشتم...
و خیلی خیلی از همتون معذرت می خوام که این چند روزه اذیتتون کردم...متاسفم^^
و از تک تکتون ممونم که باهام دردو دل کردین تا حالم بهتر شه...
به خاطر شماهام که شده می مونم و با هرچیزی که بهتون اسیب برسونه می جنگم چون شما با ارزش ترین افراد و دوستام تو زندگیمین ^^
از رقیبان کمین کرده عقب می ماند ...هر که تبلیغ کند خوبی دلبندش را...
مثل ان خواب بعید است ببیند دیگر ...هر که تعریف کند خواب خوشایندش را!
....
من حتی توی حرفامم دقت میکنم ...تا نکنه حرفی بزنم و خدا تو رو از من بگیره!
هع ...انگار بهم داده تو رو ...!
چه غم انگیزه ...نداریش اما همش میترسی از دستش بدی...!
....
درد و دل های من با دیوار...!
برایم گریه کردی ، باز تو امشب رد پای اشکات رو گونه س هنوزصدای هق هقت را می شناسمچشات زیر بارون اشک هر روز میون ناله های هر شبه توخدایا گفتنت را می شناسممخواه پنهان کنی از من غمت راجریحه دار میشه روحه احساسم دلت در حسرت پایان هجر استتمنایی جز دیدارم نداریتموم سال و ماه و روز و هفته‌تمنتظری سر رو شونم بذاری نمی خوام تو رو غمگین ببینمنگاه عاشقت بگذار بخندهبشور از سر و صورت گرده غصهبزار دنیا در دردو ببنده سعید فلاحی (زانا کوردستانی)
یه وقتا یه مریضی میاد سراغمون و ضعیفمون میکنه! اما بعدش که حالمون خوب شد میبینیم به بهانه همون مریضی لاغر شدیم و لباسایی که گوشه کمد و کشو خاک میخوردن و حسرت پوشیدنشون به دلمون بود، میشه اندازه تنمون؟
میخوام بگم گاهی‌ام غصه‌ها میان، ضعیفت میکنن، لاغرت میکنن، تا قد آغوش اونی بشی که قراره بیاد و با بودنش غصه‌هاتو بگیره!
جدا از اینکه خدا دردو داد که تو درمونم شی، ضعیفم کرد که تو قدرتم شی!
نگران من نباش!
حال من خوب باشه با توئه... بدم باشه تو خوبش
امام صادق ع فرمود کسیکه بدنیا زاهد وبی رغبت  باشد خدا حکمت را در قلبش برجا دارد و زبانشرا بان گویا سازدواورا به عیبهای دنیا و دردو دوایش بینا گرداند واورا از دنیا سالم بیرون کندو ببهشتداسلام دراور. 2 امام صادق ع فرمود همه خیر در خانه یی نهاده. شده و کلیدش را زهد وبی رغبتی بدنیا قرار داده اند سپس فرمود  رسولخدا ص فرمود مرد شبرینی ایمانرا در قلبش نمی. یابد تا انکه باکش نباشد که چه کسی دنیا را خورد
دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام شناسنامه 

اهنگ بسیار غمگین و شکست عشقی از شهاب مظفری بنام شناسنامه با بهترین کیفیت هم اکنون آماده دانلود میباشد 

متن آهنگ شهاب مظفری شناسنامه♪♫♪♫♪♫
سرازیره دنیا حالم بد شد از این همه گیجی
پر از حرف ناگفتمو این یعنی مرگ تدریجی
یه جایی میدونی باید صاف بری اما میپیچی
چقدر پیرتر از سنمم این میفهمی یعنی چی
این شناسنامه باطلم کرده
دنیا هر کاری که میشد دو روزه با دلم کرده
هیشکی تو خونه درک نکرد دردو
حق دار
شهادت دردو عالم جاودان است/رفیق حق و خوبان جهان است/دهدبر مابصیرت تا قیامت/گل زهرا برای عاشقان است/شهیدان جلوه های کربلایند/برای شیعه او راه و نشان است/شهادت داده است عشق خمینی/ولایت پیشه از شیعیان است/درود حق به اوکه شور داده/نگارستان جان بردوستان است/شده بیمه برای کل نهضت/نگراو خط شکن درهرمکان است/شهادت یاور راه ولایت/عطای حضرت صاحب زمان است/
کربلاآتشفشان عشق وشور وانتظار/میبردهربنده ای را بهروصل کردگار/قبل کعبه خلقت آن درفضیلت بی نظیر/قبله گاه شیعیان شددرنهان وآشکار/باحسین ویاورانش جاودانه تاابد/اسوه ایثار مولا درتمام روزگار/مظهرایمان وعزت شیعیان را سرفراز/نام زیبای حسینش دردو عالم افتخار/یک یک یاران مولا باشهادت پرزدند/درکنارجسم هریک شد امامش سوگوار/لحظه جانسوز آنجا قتلگاه است وحسین/محشر کبری بپاشد بهرزینب ناگوار/روی نی راس شهیدان پیش چشم بانوان/حضرت سجادو زینب اشک ریز
خوابیده بدون لالایی و قـــــــــصه *** بگیر آسوده بخواب بی دردو غصه
دیگه کابوس زمستون نمیـــــــــبینی***توی خوابگلای حسرت نمی چیـنی
دیگه خورشید چهرتو نمی سوزونه *** جای سیلی های باد روش نمیمونه
دیگه بیدار نمی شی با نگرونـــــی*** یا با تردید که بری یا ک بمونی
رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی *** قانونه جنگلو زیره پا گذاشتی
اینجا قهرن سیده ها با مهربونی*** تو تو جنگل نمیتونستی بمونی
دلتو بردی با خود به جایه دیگه *** اونجا که خدا برات لالایی میگه
میدونم
اینقدر خوابم میاد اینقدر خوابم میاد که نمیتونی فکرشو کنی. جلوشو گرفتم برو خودم نمیارم ولی سر درد گرفتم. کتابم چه فایده چشم لیز میخوره تو کلمه ها. همین الان خمیااااااااااازهههه. نمیدونم چیکار کنم چرا اینجوری شدم همه چی خوب بود. حالا که منم کتاب برام باحال اومد و جذاب شد وضع اینه. خمیاااااااااااازه. شاید یه ساعت بخوابم. فکر نکنم تا غروب تموم بشه. یعنی من مائده نیستم :/ خمیاااااااااازههههه
خمیازه هارو جدی بگیرین. 
منو تصور کن اینجوری چشم دردو سر
فتنه آخرزمان اندرندای فاطمه است/راه حل آن همیشه درولای فاطمه است/دشمنان ازروی کینه ضربه برحیدرزدند/مرتضی باگریه هایش دررثای فاطمه است/با ولایت محوری هامیشود آباددین/هر بصیرت میرسد لطف وعطای فاطمه است/باشهیدان خدایی راه حق پیدا شود/این مسیرجاودانه ازصفای فاطمه است/دشمن وغرب ویهودی همره شیطان شدند/جنگ آنها در حقیقت باخدای فاطمه است/فتنه هاشان بیشمار وشیعه درمظلومیت/درجهان یارولایت آشنای فاطمه است/وحدت وصبر وبصیرت شد پیام حضرتش/جانفشانی
دراز کشیدی رو به آسمونِ بدون ماه.رادیو چهرازی میگه هومیوپاتی میدونی چیه؟اخم میکنی-در تعریفی دیگر هر دارویی بتواند در انسان سالم ایجاد علامت کند، می‌تواند همان علامت را در فرد بیمار درمان کند.-سرتو کج میکنی که یعنی چی؟بیشتر میخونی...یعنی اگر دردو رقیق کنی توی آب و بخوریش میشه درمون.-جمشید میگه خوردمش...-فکر میکنی که آخ یادش رفت دلبرو رقیق کنه...بعد فکر میکنی که دلبرو میشه رقیق کرد؟توی کدوم دریا؟...انگاری دلبرها هر جا که برن، ردّشون روی هر چی که
شیعه یعنی درجهان گنج سعادت داشتن/باعلی بودن از او نورولایت داشتن/افتخار وعزت ما هست عشق اهل بیت/دردلت حب علی راباامامت داشتن/مزداحمد دردو عالم هست حب عترتش/روزعید مرتضی راه رسالت داشتن/پیروقرآن و عترت در دوعالم سرفراز/زندگی درسبک آنان باارادت داشتن/شیعه یعنی با غدیرخم بگرددهمنشین/بارها قربانی از شوروکرامت داشتن/پیروی از ولایت درتمام عرصه ها/درره مولا فقط عشق شهادت داشتن/آشنای کربلاشو عزت وایمان رسد/با ولایت محوری برحق عنایت داشتن/سوی مه
کربلاآتشفشان عشق وشور وانتظار/میبردهربنده ای را بهروصل کردگار/قبل کعبه خلقت آن درفضیلت بی نظیر/قبله گاه شیعیان شددرنهان وآشکار/باحسین ویاورانش جاودانه تاابد/اسوه ایثار مولا درتمام روزگار/مظهرایمان وعزت شیعیان را سرفراز/نام زیبای حسینش دردو عالم افتخار/یک یک یاران مولا باشهادت پرزدند/درکنارجسم هریک شد امامش سوگوار/لحظه جانسوز آنجا قتلگاه است وحسین/محشر کبری بپاشد بهرزینب ناگوار/روی نی راس شهیدان پیش چشم بانوان/حضرت سجادو زینب اشک ریز
زیبایی بعضی تصمیم‌ها، کارها، اتفاق‌ها اینه که دلیل واقعیشون رو فقط خودت بدونی و به کسی هم توضیح ندی.بذار فکر کنن چون خسته شدی، چون کم آوردی، چون زورت نمی‌رسه یا هرچیز دیگه اون تصمیم رو گرفتی. مگه مهمه نظرشون؟ تو راه خودتو برو، کار خودتو بکن.سکوت کن بذار چند وقت دیگه با نتیجه جوابشونو بگیرن که هم قشنگ‌تره هم محکم‌تر. بذار بعضی چیزا فقط و فقط برای خودت بمونن. هرچقدر هم که بخاطرشون بهت کم لطفی بشه، قضاوت بشی، پوزخند بهت بزنن یا هر کوفت دیگه.
امروز ذهنم بین 70 تا 80 سالگی زندگیش گیر کرده...و آلزایمر امانش نمی دهد برای به یاد آوردن سنش...زندگی آنقدر کسالت بار و خسته کننده است که اگر برای ساعت ها به دیوار روبه رویم زل بزنم،کمتر حالم از دنیا و نفس کشیدن به هم میخورد...جوان تر که بودم همان موقعی که ذهنم طفلی بود که نهایت دنیایش یک شکلات ته جیب پدر بود،هیچوقت فکر همچین روزی را نمیکردم...روزایی که انقدر خسته بشوم که دست بکشم از زندگی... از جنگیدن ..از...
برای جوان موندن این ذهن،به اندازه عمرم منه
درکوچه های خاکیدربین خاک و کاه گلباپای لخت وبی کفشمی گشت بی سرودلآن کودکان سرخوشبی فکرغصه ی نانپرشوروپرهیاهوسردرهواورقصانزیردرخت سیبیدرحال چرت نیمروزچشمی به آسمان داشتمردی به فکر دیروزدرخانه های روستاپیچیده عطر نانکگرم است تنورخانهزن درکنارش آنکیک سرمیان آغلپستان گاو بدوشددستی میان خانهدررفت وروب بکوشدمردان میان جالیزیادرمیان شالیبرپاکنندزندگیازیک زمین خالینقش شقایق آنجاستدردشت سبزصحراآوازسینه سرخ استآوای عشق روستادرکوچه با
قبلا از اینکه روابط منو دوست نزدیکم بهم ریخته و من اولش خیلی ناراحت شدم و بعدش بی تفاوت، بهتون گفته بودمیه مدت تلاش میکردم از زندگیم حذفش کنم ولی خب حذف یه دوستی حدودا8ساله کار راحتی نیست اون هم دوست من که واقعا آپشن ها و اخلاقیاتش فراتر از اونی بود که من دوس دارم
یه مدت شاید حدودا1سال ارتباط ما به صفر میل می‌کرد اما حالا دیگه 2سالی هست که تقریبا همه چیز برگشته به حالت عادی و اوضاع داره بر وفق مراد میشه
من کلا حال خوشم با اونه، وقتی باهاش حرف م
1. نمیدونم شنبه های من به اندازه شنبه های شما شنبه هست یا نه، ولی میدونم که امروز خیلی شنبه بود :( دندونمم درد میکنه، دردش زده به گوشم، و درد گوشم زده به درد سرم، و درد سرم زده به گردنم، و درد گردنم زده به کمرم، و درد کمرم زده به پام :|
بالای طاقچه مانند پنجره وایسادم عربدهههه کشیدممم خدااااایاااا من دارم میممیییرممم :| یه آقاهه هم به نشونه هم دردی برام دست تکون داد. بهش گفتم میشه بیای منو ببری از اینجا؟ نشنید :( رفت :(
2. اقاااا امروز داشتم ناهار میخ
این فایل هم بصورت فایل word می باشد هم بصورت پاورپونت

مقدمه:
Maya  نرم افزار قدرتمند سه بعدی است وبرای تولید تصاویر انیمیشن و فضاهای مجازی سه بعدی است و برای تولید تصاویر انیمیشن و فضاهای مجازی در دسترس شما است در این نرم افزار شما می توانید نور پردازی کنید یا یک دوربین داشته باشید Maya  دردو نسخه به بازار ارائه شد . که در زیر آنها را توضیح خواهم داد 
دانلود - 5000 تومان

این سوئیت مبله درآبادان در نزدیکی بازار تحلنجی ها قرار دارد. این آپارتمان مبله آبادان بصورت دوبلکس دارای دو اتاق خواب می باشد.دردو اتاق خواب این آپارتمان مبله آبادان تختخواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار میهمانان قرار می گیرد.این منزل مبله آبادان در ساختمان فاقد پارکینگ قرار دارد. از دیگر امکانات این منزل مبله در آبادان می توان به مبلمان،تلویزیون،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال ،ظروف
هموطنان گرامی توجه داشته باشند قبل از خرید پکیج شوفاژ دیواری جهت مشاوره در انتخاب صحیح محصول با ما تماس حاصل نمایند. 
پکیج در واقع ترکیبی از آبگرمکن و بخاری است. از یک طرف آب گرم مصرفی برای ما تولید می‌کند و از طرف دیگر، فضای خانه را گرم می‌کند.
پکیج ها از لحاظ خروج دود دردو مدل فن دار و بدون فن در بازار موجود می باشند. در پکیج فن دار محصولات احتراق (دود) به صورت اجباری از طریق دودکش به بیرون هدایت شده و هوا نیز به داخل مکیده می شود. اما در نوع ب
عصر عاشورا وقتی واقعه تمام شد برخی از اهل بیت و کسانی که در آنجا بودند که اغلب
هم از زنان بودند فرار کردند،برخی سوختند و برخی هم از هوش رفتند. در این میان
دختر بچه ای در دامان حضرت زینب کبری سلام الله علیها بیهوش شده بود و وقتی بهوش آمد
هیچ سوالی نپرسید به جز یک سوال! نه از سوختن ناراحت بود،نه از دردو نه هیچ چیز
دیگر فقط پرسید که عمه جان معجرم کجاست.! اینجا ارزش حجاب مشخص میشود.
چرا؟، به دلیل اینکه پای این معانی که یکی از آنها حجاب است امام حسی
ای جانِ جان ِ جان من
ای دردو ای درمانِ من

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

سلام دوستان عزیز
اگه عاشق امامیداگه دلتون برا امام زمان(عج) تنگ شده اگه کار خوبی کردید اگه خواسته و حاجتی از آقا دارید وغیره ، میتونید اگه دوست داشتید توی هر روزی که بود و هر ساعت از شبانه روز ، هر چند بار که خواستید در این جا به صحبت با آقای خوبی ها بپردازید و به صورت عمومی ویا خصوصی نظر بگذارید.
در گذاشتن نظر آزادید و خودمم به عنوان نفرات اول درد و دل میکنم.
((توجه : به دلیل اینکه دردو دل شما در اصل با امام زمان(عج)میباشد نه با این وبلاگ در نظرا
دانلود آهنگ جدید علی خدابنده تا کی
Download New Music Ali Khodabandeh ta key
آهنگ جدید علی خدابنده بنام تا کی
از وقتی رفتی جای نگاهت از خود چشمات ساعت ها خیره میشم به قاب عکسهات
دردو دلهامون نگفته هایی که همیشه حسرت گفتنشون واسه من عذاب میشه

ادامه مطلب
فکر سختی روز های پیش رو رعشه به تنم میندازه و باعث میشه هی از خودم بپرسم که آیا تواناییش رو دارم یا نه؟ آیا حاضرم این همه دردو سختی رو به جون بخرم یا نه؟ اصلا آیا برای این کار ساخته شدم یا نه ؟! یا اصلا آیا راه رو دارم درست میرم یا دارم دور خودم میچرخم ؟آیا یقین دارم خوشحالی من تو اینه ؟!نمیدونم سالها بعد انتخابم رو احمقانه مینامم یا از خودم تشکر میکنم بابتش. اما دوست دارم همیشه یادم باشه این انتخاب بهترین انتخاب این زمان زندگیم بودو این هدف تنه
دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی کم کم
Download New Music Mehdi Jahani – Kam Kam
مهدی جهانی کم کم

متن آهنگ کم کم مهدی جهانی

تا منو عاشق نکنی ول نمیکنیحرف داری اما دردو دل نمیکنیمیدونی که چجوری به آتیش بکشی دلموخوب منو میکشونی دنبال خودتمیدونی تهش میکنی منو مال خودت
دانلود آهنگ مهدی جهانی کم کم
من میدونم آخرش میبازی به من دلتوکم کم داره از دستم میره دلممیدونی نباشی میگیره دلمواست بی قرارم آتیشه دلمهیچ جوره نمیشه عادی شه برم
دانلود این موزیک زیبا کامل از لین
امروز حالم بد بود خیلی بد بعد از اینکه درسم تمام شدرفتم بوفه یک خانم اومد طرفم گفت خانم چادرت خاکی شده بزار کمکت تمیزش کنم تعجب کردم بعد غذا گرفتیم رفتیم پشت یک میز نشستیم گفت چکار میکنی رشته ات چیه انگار فرشته بود آمده بود حرفاهایم را بشنود هدایتم کند و برود اسمش هم زهره بود از همسایه هایم گفتم از آزارشان از مسیر سخت رفت و آمدم چه در تهران چه تهران به شهر خودمان خلاصه تمام دردو دلم را گفتم کلی راهنمایی ام کرد و بعد گفت سه ترم است استقامت کن ا
امروز حالم بد بود خیلی بد بعد از اینکه درسم را خواندم رفتم بوفه یک خانم اومد طرفم گفت خانم چادرت خاکی شده بزار کمکت تمیزش کنم تعجب کردم بعد غذا گرفتیم رفتیم پشت یک میز نشستیم گفت چکار میکنی رشته ات چیه انگار فرشته بود آمده بود حرفاهایم را بشنود هدایتم کند و برود اسمش هم زهره بود از همسایه هایم گفتم از آزارشان از مسیر سخت رفت و آمدم چه در تهران چه تهران به شهر خودمان خلاصه تمام دردو دلم را گفتم کلی راهنمایی ام کرد و بعد گفت سه ترم است استقامت ک
مخم دیگه برای زبان نمیکشه. از وقتی بیدار شدم پای زبان بودم چهار تا درسو گوش کردم به سی دیش نوشتم کلمه هارو ریدینگ و کانورسیشنو کار کردم. هووف جمله هنوز نساختم ولی الان واقعا مغزم یاری نمیکنه حداقل تا دو سه ساعت دیگه. هرچند که از خودم دیکته امتحان گرفتم لغتایی که بلد نبودمو نوشتم والان دارم تکرارشون میکنم تا یادم بمونه اما این تموم بشه میخوام کتاب بخونم. اول مقاله ی از اثر تا متن رو میخونم. خود مقاله اشو از کتاب به سوی پسامدرن با تدوین و ترجمه
ﻏﻤﻮ تو خودت هضم کن
دل به کسی نسپر
خداتو سفت بچسب

قوی باش و سر خوﺵ...
__+_______________ 
چشم  بسته مغز  بازهر شب فکر پروازقفلی رو هر مسئلهنداشته باش وسواسهرکی نبود درخوربگذر رد شومهم ﻧ اصلابشکن دردوﻟﺤﻈﻪهای سختومحکم باش رد کن
وا دادی اگه تا الانعوض شو مرد شو
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-حقه باز
ی- درکربلای  بیضا بود چقدر رنگ سفید به
این شهر می اید- از حرم شروع کردم درسمت چپ به سمت بالا حرکت کردن مقداری که بالا
رفتم ساختمان های شیک ولوکسی ساخته شده است که دران هنر موج میزند- دریک
سربالائی  درسمت چپ یک کوچه چهارمتری بود
بر سر کوچه یک تابلو با خط نستعلیق 
ایرانی  بسیار زیبا دردو ردیف نه
تائی اسامی شهدای صدامی  نوشته شده بود من
بسیارتعجب کردم قابل قبول نبود برگشتم 
ربرو حرم  خضرائی  امام ح
استقلال چه واژه خوشایندی
یک واژه ای که خیلیا باهاش انقلاب کردن
واژه ای که خیلی خواهان داره
استقلالی که قدردانش نبودم .انگار هر چقدر تلاش کردم که زیادش کنم بیشتر از دست دادمش.شاید طمع کردم که دنبال استقلال گشتم.
روز از دست دادنش هیچوقت یادم نمیره 
تو عصر حاضر استقلال برای هرکس معنی خاصی داره
واسه یکی استقلال یعنی دستور دادن و رییس بودن واسه یکی هم یعنی تنهایی 
اه که چقدر از معنای اولی بدمون میاد یا ادمایی که این معنا رو بهش میدن .ادمایی که احس
باید تحقیرهای بعد از شکست‌های سنگین ایران در دو جنگ با روسیه و تحمیل شدن قراردادهای خفت‌بار گلستان و ترکمنچای را چشیده باشیم تا لذت این روزها را درک کنیم.
باید تلخی قراردادهای ۱۹۰۷ و ۱۹۱۵ مابین روسیه و انگلیس را که ایران را بین خود تقسیم کرده بودند، در ژرفای جان احساس کرده باشیم تا شیرینی فتح و ظفر این روزها را بفهمیم.
باید اندوه فلاکت ایران و ایرانی را در تحملِ گذاشتن و برداشتن شاه این مملکت به دست بیگانگان (انگلیس) در دوره پهلوی اول و دوم
پیچ گوشتی برقی

همه افراد ممکن است در طول زندگی خود بارها با عملیات باز وبسته کردن پیچ بر روی سطوح مختلف سر و کار داشته باشند و برای این کار از پیچ گوشتی های دستی استفاده نمایند. پیچ گوشتی های برقی این نوع عملیات را برای کاربران آسان تر می کند و به خصوص در زمان هایی که تعداد پیچ زیاد باشد، کارایی فراوانی دارد و علاوه بر آن، به علت وجود مته های گوناگون با سایزهای مختلف، دیگر نیازی به حمل پیچ گوشتی های متفاوت با ابعاد گوناگون وجود نخواهد داشت و
هشدار: این پست حاوی مطالب امیدبخشی نیست.درصورت امکان،نخونید!

فقط میخوام بنویسم الآن چجوریم تا بعدا بدونم از کجا به کجا رفتم.
بعد از پیدا شدن اون دوست بعد از شش روز من فک کردم حالم خوش میشه.اما زهی خیال باطل!
هم اکنون با اینکه فهمیدم انقدرا هم ک فکر میکردم "ناچار" نیستم،اما خب گویا بدنم صرفا وانمود میکنه ک فهمیده.
رفتنم بیرون از خونه،حتی برای دیدن دوستای خوب،واقعا بزوره.
ینی ترجیح میدم فقط تو رختخواب بمونمو بخوابم.
خسته نیستم.
من برای فرار هم
نمیدونم مهمونهامون کی میان فکر کنم هفت یا هشت. منم همه کارامو کردم. دیگه نوبت کتاب جدیده که بین فلسفه ی نقادی کانت یا نگاهی به پدیدار شناسی و فلسفه های هست بودن ، هست. که احتمالا اولی رو انتخاب میکنم. 
میدونی این فکر هست که آدما، حتی شاید یه زمانی خود من فکر میکردم فلسفه سخته. قابل فهمیدن نیست برای هر کسی و کسی که فلسفه میخونه حتما یا خیلی خفن یا خیلی کودن که عمرشو داره براش میذاره. اگه بگم فلسفه سخت نیست دروغ گفتم. سخته خیلی سخت همون قدر که عک
چرا به وزن سابقم بر نمیگردم؟ الان ۶۲ هستم قبل بارداری ۵۷ بودم چرا این ۵ کیلو کم نمیشه. دوست ندارم اینجوری باشم. دپرشن گرفتم. دلم میخواد برم باشگاه ورزش کنم ولی آدرین رو نمیدونم کجا بزارم. بچه م به مامانش وابسته ست. من نباشم لج میکنه. یه شب من و همسر عروسی دعوت بودیم پسرم ۲ ماهش بود تصمیم گرفتیم پسری رو بزاریم پیش مامان همسر و با خیال راحت بریم عروسی.
جاتون خالی رفتم آرایشگاه با آرامش نشستم یه مدل مو انتخاب کردم گفتم میخوام اینشکلی بشم. بماند که
وقتی به تلوزیون سه بعدی بدون عینکش نگاه میکنی تصاویر درهم برهم میبینی
اما وقتی عینک میزنی هم 
جور دیگری میبینی

این روزها به دلایلی قسمتی از گفتگوهای شمس و مولانا رو خواندم

وقتی ازون حال و هوا و گفتگو ها میای بیرون و به اطرافت و اتفاقهای اطرافت نگاه میکنی
و مردم اطرافتو میبینی
و نظرات و گفتار اونها رو درباره اتفاقهای جریان زندگی می شنوی
شبیه همون عینک سه بعدی متوجه میشی چقدر دیدگاه ها با هم فرق میکنه

ااونها (شمس و مولانا) کجا بودند و ما ک
مسابقات
ژیمناستیک دختران  دردو سطح  بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک کرامت  در شهرستان حاجی آباد برگزارگردید .

به
گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد یکسری مسابقات ژیمناستیک
بمناسبت دهه مبارک کرامت و هفته عفاف و حجاب 
ویژه دختران  در دو سطح با حضور30 ژیمناستیک کار  روز دوشنبه مورخه 19 تیر ماه  در محل سالن خانه ایروبیک  مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان برگزار گردید .

شایان
ذکر میباشد که در پایان این مسابقه لوح و جوایزی از طرف اد
تجربه‌ی کاربری چیست و چرا اهمیت دارد ؟ 
 اکثرا این علم‌ها اسماشون روشن هست :) مثل همین تجربه‌ی کاربری یعنی تجربه‌ای که کاربر از اتفاقی و یا چیزی بدست میاره! .البته توی کشور ما متاسفانه متاسفانه چیزی که خیلی خیلی کم بهش اهمیت میدن همین تجربه‌ی کاربری هستش . 
تجربه‌ی User Expreince به اختصار UX به طور کل به عواطف ، احساسات ، درک و هوشیاری کاربر نسبت به محصولی هستش که داره استفاده می‌کنه! بذارید یه مثال خیلی ساده  بزنم روشن‌تر بشه واستون ؛ همه‌ی م

توضیحات فایل:
دانلود پاورپوینت سیاه زخم ANTHRAX
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت سیاه زخم ANTHRAX می باشد که به صورت فرمت PowerPoint در ۴۴ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت سیاه زخم ANTHRAX،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۵
عامل اتیولوژیک:
باسیلوس انتراسیس(باسیل شاربن) هوازی –گرم مثبت- م
پس از مدتی طولانی کار روی آهنگ نارنجی پوش بالاخره این آهنگ امشب آماده ی پخش است.
نارنجی پوش را تقدیم می کنم به تمام پاکبان های زحمتکش ایران زمین که همیشه هستند اما کمتر به چشم می آیند. انسان هایی افتاده، سر به زیر، منزوی...
در چهره هایشان اندوهِ صد ساله لنگر انداخته است اما دم نمی زنند و بیان نمی کنند.
با نارنجی پوش خواستم در حد توانم زبانشان باشم.
بیایید کمی این قشر مهربان و مسئولیت پذیر را دریابیم.
متن آهنگ نارنجی پوش
یه شهر آروم و قشنگخیابونا
اونائی که مثِ ما مستأجرن، تقریبا دیگه اواسطِ تابستون دنبالِ خونه جدیدن و به فکرِ جابجائی و اثاث کشی. تلخیِ قیمت گزافِ اجاره بها و آشفتگیِ یک هفته ایِ زندگی و از همه مهمتر بدن دردو که نادیده بگیریم، بنظرم اثاث کِشی شیرینی ها، جذابیتها و درسهایی هم داره.
1️. برای حواس پَرتایی مثِ من، پیدا شدنِ "گُمشده"ها اگه تنها فایده اثاث کِشی باشه، بازم می ارزه.☺️ ریموتِ ماشین، دسته چک، کارتِ ملی، حلقه ازدواج، فلش مموری، اوراقِ امتحانی دانشجوها، شارژر گو
✅تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
سه شنبه 6 آگوست 2019
سهام جهانی پس از اینکه آمریکا چین را یک دستکاری کننده ارزی خواند، افت دارد.
نگرانی ها پس از قوی تر کردن فراتر از انتظار یوان چین از سوی بانک ملی این کشور، تاحدودی کاهش می یابد.
رزرو بانک استرالیا نرخ بهره را دررقم 1.00% نگه می دارد.
سهام جهانی با توجه به تشدید تنش های تجاری آمریکا-چین پس از اینکه آمریکا این کشور را یک دستکاری کننده ارزی خواند، دیروز ریزش داشت در واکنش به حرکت چین در شکستن آستانه ک
من اگر نیکم وگر بد , تو برو خود را باش
مدت هاست نمیشود جایی خودت باشی , خود خود واقعی ات باشیهمیشه باید تظاهر کنیم به خوب بودن که مبادا سوال پیچمان کنندبه سر درونمان پی ببرند
ترحم کنند 
که فلانی هم که همه چیز را دارد  غم دارد و بدبخت است 
نمیبینید یکی  پزشک است و میگویند این پزشک فلان شده است زنش یا شوهرش او را رها کرده یا فلان بازیگر جدا شده یا فلانی تر بچه دار نمیشود فلانی کارمند بانک بوده است وام بلاعوض زیاد گرفته است الان دچار ms  شده است ... 
۱-۷-۲تعاریف عملیاتی

قوت­ها : عواملی که با بهره گرفتن از سوالات ۱, ۲, ۳, ۴, ۵, ۸, ۱۰, ۱۱, ۱۳, ۱۶ که در پرسش نامه محقق ساخته توسط مربیان و کارشناسان ذی ربط مورد ارزش گذاری قرار گرفت .

ضعف­ها: عواملی که با بهره گرفتن از سوالات  ۶, ۷, ۹, ۱۲, ۱۴, ۱۵ که در پرسش نامه محقق ساخته مورد ارزش گذاری قرار گرفت .

فرصت­ها : عواملی که با بهره گرفتن از سوالات  ۱, ۲, ۳, ۵, ۶, ۷, ۸, ۱۲, ۱۴, ۱۶ که در پرسش نامه محقق ساخته مورد ارزش گذاری قرار گرفت .

تهدیدات : عواملی که با بهره گ
دستم به نوشتن نمیره. توی این بیست و چند روز حتی یک بار هم سعی نکردم بنویسم. تمام رمقم رو سر و سامون دادن به خونه و حال خونواده گرفته و حالا برگشتم سر درس و امتحانم. روزهای خوبم بود. مسافرت خوب بود. اسب سواری خوب بود. شب رو تو خونه روستایی گذروندن و صبح رو وسط جنگل پر از مه بالای یه کوه بلند بیدار شدن خوب بود. از سرما زیر لحاف خزیدن خوب بود. نوازش کردن اسب ها خوب بود. سر رو شونه بابا گذاشتن خوب بود. شمسِ باباجی رو گرفتن خوب بود. بندر و پیش آیدا موندن خ
2 مرحله ای شدن نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98
زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98 در پایه های مختلف با همدیگر متفاوت است که در ادامه زمان اعلام نتیجه در پایه های مختلف مدارس شاهد را ارائه خواهیم داد اما اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98-99 شامل 2 مرحله اصلی هست
اعلام نتایج ثبت نام اولیه مدارس شاهد از طریق سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98
اعلام نتایج نهایی ثبت نام مدارس شاهد 98
داوطلبان محترم جهت مشاهد نتایج مدارس شاهد 98، اقدامات پس از اعلام نتایج پایه ه
چند وقت پیش دیدم که بچه ها دارن از یه مستند حرف میزنن که برای مهراد هیدنه!
من هیچ وقت از همچین مصاحبه هایی خوشم نمیومد اما این...!جالب بود!
نمیدونم چند بار از اون روز دیدمش!
وقتی شروع میکنه به حرف زدن میگه که چقد دویدن براش سخت بوده!و شاید سخت ترین کار واسش دویدن بوده!
بعد اخر مستند میره ماراتن!نمیگم مقام میاره و اینا که اصلا این چیزا مهم نیست!
این مهمه که میدوعه!کاری که براش سخت ترین بوده!نه دوی عادی!42 کیلومتر میدوعه!
یه سری حرفا میزنه که دوست دار
...امروز اولین روزیه که از بیمارستان مرخص شدم، بیمارستانی که ازش خوشم میومد چون خیلی خاص بود و منی که تو اون بیمارستان خاص تونستم یه بیماری سخت رو شکست بدم.بعد از بیرون اومدنم خیلی خوشحال بودم،چون خیلی وقت بود بیرون رو ندیده بودم و هوای پاک رو استشمام نکرده بودم، امروز خیلی برام خوب بود.درحال قدم زدن بودم یکهو پرده های مشکی و دردناکی رو دم خونه ای قدیمی دیدم که روش نوشته بود جوان ناکامی درگذشت...... دردناک بود، آره، مگه اون کی بود؟چیکاره بود؟چر

بعد از طهارت خیال، طهارت عقل هست. طهارت عقل دردو زمینه هست: یکی زمینه نظری یکی زمینه عملی. زمینه نظری یعنی اینکه عقل انسان بتواند در استدلالات عقلی خودش درست عمل کند، درست نتیجه بگیرد. البته این بیشتر در زمینه ی فلاسفه مطرح می شود، منطقیون مطرح می شود که اینها در استدلالات خودشان بتوانند درست استدلال کنند،  نتیجه درستی بگیرند از استدلالات خودشان، از برهان هایی که می آورند نتیجه درستی بگیرند. در زمینه عملی هم عقل انسان بتواند حُسن و قب
الف.
* مطلبی که در ادامه خواهید خواند، مواجه‌ی شخصیِ نویسنده است با این اثر که سعی شده در آن، با وفاداری  به محتوا، تعلیق و لذتِ کشف، به تحلیل این اثر بپردازد.

در اولین نماها، با دری آبی رنگ و ساده روبرو می‌شوم، آرام تکان می‌خورد، و در میانه‌ی در با خطی ساده: « کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمایش می‌دهد»، با خیال اینکه با فیلمی ساده و در خور رده‌ی نوجوان، روبرو هستم، باز به در نگاه می‌کنم تا ببینم فرای آبی‌اش برایم چه ماجرایی را رقم
الف.
* مطلبی که در ادامه خواهید خواند، مواجه‌ی شخصیِ نویسنده است با این اثر که سعی شده در آن، با وفاداری  به محتوا، تعلیق و لذتِ کشف، به تحلیل این اثر بپردازد.

در اولین نماها، با دری آبی رنگ و ساده روبرو می‌شوم، آرام تکان می‌خورد، و در میانه‌ی در با خطی ساده: « کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمایش می‌دهد»، با خیال اینکه با فیلمی ساده و در خور رده‌ی نوجوان، روبرو هستم، باز به در نگاه می‌کنم تا ببینم فرای آبی‌اش برایم چه ماجرایی را رقم
الف.

در این نوع  بیوفیدبک  از فعالیتهای الکتریکی که به وسیله ماهیچه ها تولید میشود به عنوان نشانه ای از تنش ماهیچه ای استفاده شده است.و بیمار به وسیله کاهش تنش ایجاد شده تقویت دریافت می کند.یکی دیگر از انواع کاربردهای این نوع از بیوفیدبک درمان سردرد های تنشی می باشد.که این نوع سردرد  بیشتر در مواقع استرس زا در اثر نگه داشتن ماهیچه های خاصی از سر در یک وضعیت تنشی ، به وجود می آیند.که در این مواقع فرد از حالت خود آگاه نیست.
درباره بیوفیدبک 
با قرارد
ذهنم خالی خالی به هیچی فکر نمیتونم بکنم، نه میتونم برای رابطه طولانی قبلیم سوگواری کنم نه اینکه میتونم پذیریشی برای رابطه جدید داشته باشم، و فشار کار کاری و تنهایی باعث شده خونه که میام بهم بریزم و حال کاری رو نداشته باشم چالش های خوبی رو شروع کرده بودم که همشون ناکام مونده جز کتاب خوندم و که خوشحالم حداقل همین یک کارو انجام میدم.
امروز خواستم با الف مشورت کنم درباره مدیریت شعبه بندر و.... چون سرصبحی هم تریون گفت چرا اینکارو نمیکنی؟ هم نزدیکی
اگر بخواهیم اقوام ایرانی و شهرهای ایران را به تفکیک نام ببریم و زیبایی بی‌نظیرشان را بستاییم، بی‌شک یکی از زیباترین شهرها در رتبه‌های بالا، استان کردستان و شهر سنندج است. شهری که به پیراهن‌های بلند و رنگین زنانش، میهمان‌نوازی و محبت مردمانش و گویش شیرین و زیبایش معروف است. شهر سنندج، از حیث زیبایی طبیعی و ابنیه تاریخی یکی از زیباترین شهرهای ایران است. این شهر که در غرب کشور قرار دارد، جزو اولین گزینه‌هایی است که گردشگران انتخاب می‌کنن
اهمیت نوع کانال در تهویه مطبوع

تقاضا برای استفاده از کانال اسپیرال به دلایلی مانند تلفات انرژی پایین، استحکام بالا، نصب آسان و نمای زیبا در اجرا، افزایش چشمگیری یافته است ، گروه تولیدی مهتاب گستر با درک این موضوع ، مجموعه کاملی از کانال گرد اسپیرال و اتصالات مربوطه را ارائه نموده است ، طراحی و ساخت قطعات به کمک نرم افزار و با استفاده از ماشین آلات مدرن صورت می پذیرد که نتیجه آن دقت و کیفیت بالا منطبق بر استانداردهای معتبر وروز دنیا در
هواکش یا اگزاست فن صنعتی
هواکش صنعتی یا اگزاست فن صنعتی دستگاهی است که برای جا به جایی هوا در سالن های بزرگ ، کارخانه های تولیدی ، مکانهای های صنعتی و ... استفاده می شود و معمولا هواکش های صنعتی به صورت تخصصی برای تهویه هوا طراحی شده اند و قدرت بیشتری نسبت به انواع فن مکنده و هواکش خانگی دارند.بطور کلی از  هواکش های صنعتی جهت مواردی چون  خنک کاری وخارج کردن حرارت ، جمع اوری ذرات معلق در هوا، تهویه هوای محیط ، انتقال مواد و... استفاده می شود.هواک
هم اکنون روی تختم دراز به دراز با چشمان باز ارمیده ام و "کتاب دزد" درکنارم است.و به هیچ چیز فکر میکنم. این مضحک است.من نمی توانم به چیزی فکر نکنم چون بازهم درهمان حال دارم به هیچ چیز فکر نکردن فکر میکنم.درواقع همین حالا به این فکر کردم که من دارم به چیزی فکر نمی کنم.مثل سال ششم دبستان. دو اینه در راهروی بین پله ها دقیقا روبه روی هم قرار گرفته بود و من هربار به انعکاس -یا بهتر بگویم انعکاس های- خودم دران اینه ها زل میزدم و این فکر مثل خوره به جانم می

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
بقلم شهروز براری صیقلانی اپئزود اول از اثر شماره یک                    نویسنده اثر     شهروز براری  صیقلانی  اثر   
L♥o♥v♥e♥♥♥s♥h♥i♥n♥♥b♥r♥a♥r♥y♥

داستان اول ♦♦ از شهروز براری صیقلانی   ♦♦

همواره حرفهایم را نتوانستم بگویم ، درعوض بی وقفه نوشته آم . چه توان کرد وقتی توان ابراز نباشد؟ نوشتن بهتر از در خود نهفتن است . هر چه است از نگفتن بهتر است. افسوس ک اشتیاق خواندنش نباشد. افسوس.....
ترا روی کاغذ ها جامیگذارم و میروم ،م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها