نتایج جستجو برای عبارت :

علاج دلتنگی .زیارت است و غم است!

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئک الذین یعانون من مشاکل الحمل ً. لذلک، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم “علاج العقم” (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما”بعد یوم.
استشارة مجانیة و استفسار السعر
site : www.dryouna.com

ادامه مطلب

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
هیچ دولتی بدون کمک و پشتیبانیِ مردم قادر به کار نیست، نه دولتِ ما و نه هیچ دولتی در دنیا. ما نباید کاری کنیم که این پشتیبانی و اعتماد مردم نسبت به دستگاه‌های دولتی و دستگاه‌های اجرائی کشور -چه در بخش قضائی، چه در بخش قوّه‌ی مجریّه و بقیّه‌ی بخشها [مانند] نیروهای مسلّح- سلب بشود. علاجِ مشکلات این نیست که ما پشت دولت را خالی کنیم؛ علاج مشکلات این نیست که ما تبرّی کنیم از آنچه دستگاه‌های مسئول انجام می‌دهند؛ نخیر، علاج این است که ما انتقاد کن
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
اگر از بیماری های روحی مانند افسردگی یا بدتر از آن سؤظن رنج میبرید ،بهترین و سریعترین را علاج آن خواندن حدیث محیرالعقول کساء می باشد باتوجه به ترجمه و باور ..‌‌.
همانطور که آب آتش را خاموش میکند
خواندن این حدیث بویژه در جمع باعث نابودی کامل بیماری افسردگی و... می شود
بالاترین دلیلی که دارم تجربه می‌باشد هنوز یک مورد هم سراغ ندارم که حدیث شریف کساء افسردگی شخصی را علاج نکرده باشد
خی
مرا محکم در آغوش بگیر ...
این روزها بیش از هر وقت دیگر احساس شکستن دارم...
....
راه علاج ندارد...
دلی که بدجور هوایت دیوانه اش کرده ...
جز زنجیر بازوهات ...
....
تو دور و من دور تر ‌...
و هر دو خسته از روزگار ...
کاش .‌‌..
کاش ...
صبحم با تو بخیر میشد !
.....
دلم تنگ است ...

چه خوش و آب و رنگ عشقی که ز چشم تو شد آغارچه بلند و در چه اوجی استبه خیالت ای گل آوازبه هوای کویت این بارصنما کجا روم بازنه ، بدان ، دوا نگردم به طبابت طبیبانکه سرم شده هوایی و تویی علاج این رازچو به دام عشق گشتم نشود رها عنانم و هر آن عنان ببازم و به دام بسته ام باز چه شود شوی دوباره تو به کوی ما خرامانکه دمی نیاز دارم به نگاه های پر ناز
علاج أمراض العیون فی شیراز

علاج
أمراض العیون فی شیراز و لطب العیون مکانة رفیعة فی شیراز. یتم جمیع مراحل
العلاج والعملیات الجراحیة للعیون علی ید المتخصصین الشیرازیین وفی
المراکز والمستشفیات الخاصة علاج أمراض العیون فی شیراز. إن مستوی خدمات طب
العیون و علاج أمراض العیون فی شیراز أعلی من العالم. حیث تقدم هذه المراکز خدماتها عبر المتخصصین البارزین فی طب العیون و علاج أمراض العیون فی شیراز وباستخدام.
إمکانیات
وتقنیات متطورة للتشخیص وال
یعد التهاب القولون التقرحی أحد أمراض الأمعاء الالتهابیة (IBD) التی تسبب التهابًا طویل الأمد وقرحًا فی الجهاز الهضمی. یصیب التهاب القولون التقرحی أعمق بطانة فی الأمعاء الغلیظة (القولون) والمستقیم. وعادة ما تظهر الأعراض تدریجیًا بمرور الوقت، لا فجأة.قد یسبب التهاب القولون التقرحی وهنًا وضعفًا، وقد یؤدی فی بعض الأحیان إلى مضاعفات تهدد الحیاة. وبرغم عدم وجود علاج شاف له، فإن العلاج قد یقلل إلى درجة کبیرة من علامات المرض وأعراضه، بل وقد یحقق ه
زهری گوید علی علی بن الحسین ع فرمود من تمامی  خیر وسعادت  دیدم گردامده در اینکه بابد طمع از هرچه دردست مردم است برید    شرح   مجلسی ره گوید زیرا طمع خوازی  و پستی حسد کینه دشمنی غیبت بدگویی ستم مداهنه تفاق ریا صبر بر باطل مردم بی توکلی بخدا ومفاسد بیشمار دیگر ببار اورد و علاج همه انها فطع طمعاست
امروزه با فردی مواجه می شویم که مثل آدم های ماشینی رفتار میکند؛ کسی که خود را نمی شناسد و نمی فهمد، تنها کسی که می شناسد شخصی است که تصور می کند باید باشد، گپ زدن های بی معنایش جای گفتاری از دل برآمده را گرفته، لبخند تصنعی اش جای قهقهه خنده را، یأس ملال انگیزش جای درد راستین را، درباره این فرد دو چیز می توان گفت:
یکی اینکه از فقدان خودانگیختگی و فردیتی رنج می‌کشد که شاید علاج ناپذیر بنماید. دیگر اینکه اساساً با ما میلیون ها نفری که در این سیار
هدف ملت ایران و هدف انقلاب اسلامی، ایجاد یک تمدن نوین اسلامی است؛ این تمدن نوین دو بخش دارد: یک بخش، بخش ابزاری است؛ یک بخش
دیگر، بخش متنی و اصلی و اساسی است. به هر دو بخش باید رسید. در بخش ابزاری، علی‌رغم فشارها و تهدیدها و این چیزها، پیشرفت کشور خوب بوده است. اما بخش حقیقی، آن چیزهائی است که متن زندگی ما را تشکیل
میدهد؛ که همان سبک زندگی است که عرض کردیم. این، بخش حقیقی و اصلی تمدن
است؛ مثل مسئله‌ی خانواده،تفریحات،مسئله‌ی
کسب و کار، رفتا
بسم الله الرحمن الرحیم
خدایا بارها به من ثابت کردی که اگر طلبم حقیقی باشد، راه و روشنی آن را به من نشان خواهی داد. راهی که زبانش به فهم من نزدیک است ...! 
بارالها طلبم حقیقی نشد مگر به وقت اضطرار...! ممنونم که مرا از وقت اضطرار عبور دادی و به امروز رساندی...!

الحمدلله کما هو اهله 

والی الله ترجع الامور ...

*کوروش کیانی
تهدف الجراحة التجمیل التجمیلیة لتغییر مظهرک. بالنسبة للبعض ، قد تعنی لهم الجراحة التجمیلیة إعادة تشکیل محیط الجسم وشکله ، أو علاج التجاعید ، أو إزالة مناطق الصلع. وقد یختارالبعض الآخر علاج الدوالی أو تکبیر الثدی. هناک عدد من إجراءات الجراحة التجمیلیة التی یمکن للرجال والنساء الاختیار من بینها لإنشاء صورة تجعلهم یشعرون بمزید من الثقة والراحة مع مظهرهم.
على الرغم من أن التأمین الصحی نادراً ما یغطی تکلفة الإجراءات التجمیلیة ، فإن عدد الأش
تنت به ناز طبیبان نیازمند مبادوجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توستبه هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد
جمال صورت و معنی ز امن صحت توستکه ظاهرت دژم و باطنت نژند مباد
در این چمن چو درآید خزان به یغماییرهش به سرو سهی قامت بلند مباد
در آن بساط که حسن تو جلوه آغازدمجال طعنه بدبین و بدپسند مباد
هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بیندبر آتش تو به جز جان او سپند مباد
شفا ز گفته شکرفشان حافظ جویکه حاجتت به علاج گلاب و قند مباد
 "حافظ" @ashenayershgh 
بسم الله الرحمن الرحیم 
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
دوستان عزیزم در مورد( ساک زدن ) سوال پرسیدند
من هم دراین فرصت پاسخ میدهم
ساک زدن
لیسیدن و مکیدن آلت تناسلی همسر(زن یا مرد فرقی نمیکند)باعث بیماری های شدید و بدون درمان گلو میشود
بعضی میگویند حضرات معصومین علیهم السلام فرموده اند انجامش اشکالی ندارد
درصورتیکه که هنوز حدیث معتبری ندیده ام اگر عزیزان مطلب مستندی دارند به این حقیر هم صدقه بدهند و آدرس حدیث را بیان فرمایند
اللهم عجل لول
ولی برای علاج زخم های ناشی از سرگین دریافت حیوانات، بریدگی های عمیق و زخم هایی که خونریزی زیادی می کنند را باید به دکتر رجوع کرد. این باید و نبایدا را درباره درمان زخمی های لخت داخل بناء به یاد داشته باشید: - فاجعه را زیر آب بگیرید، به آرامی بشویید و با یک پارچه تمیز خشک کنید. - روی تباره های باز وازلین بمالید و سپس آن را به یک پانسمان پاکدامن بپوشانید. - زخم را هر روز با آب و صابون بشویید. - فراموش نکنید که روی زخمی که داخل حال بهبود یافتن است،
فردی از عارف خواست که او را موعظه کند.
عارف گفت :
 مرنج و مرنجان!
 گفت: 
«مرنجان را فهمیدم یعنی کسی را اذیت نکنم ولی «مرنج» یعنی چی؟ چه‌طور می‌توانم ناراحت نشوم !؟ مثلا وقتی بفهمم کسی مرا غیبت کرده یا فحش داده ، چه‌طور نباید برنجم؟»
عارف پاسخ داد :
« علاج آن است که خودت را کَسی ندانی ،، و اگر خودت را کسی ندانستی دیگر نمی‌رنجی! »
جفا کشیم و ملامت خوریم و خوش باشیم
که در طریقت ما کافری‌ست رنجیدن
بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌  اولاً روز پرستار و ایام ولادت زینب کبری، این زن نمونه‌ی تاریخ بشر را به همه‌ی شما برادران و خواهران عزیز و پرستاران محترم تبریک عرض میکنیم. امیدواریم که خداوند به پاداش این خدمت بزرگ، این تلاش بسیار ارزشمند، رحمت خود، هدایت خود و فضل خود را شامل حال همه‌ی شما و همه‌ی پرستاران کشور و مجموعه‌ی دست‌اندرکاران مسئله‌ی سلامت در کشور بفرماید.  عمده‌ی عرض امروز ما و دیدار امروز ما، متوجه به تشکر از زحمات پرس
دلش خوش است که این شهر، شهر قرآنیستو دین مردم این منطقه، مسلمانیست

توریست خیز ترین جای زمین، خاک ایران استکه میزبان پناهندگان افغانیست

نمازخانه فراوان، نماز خوان اندکتعجب من از این داغهای پیشانی است

سرایدار اداره لیسانس تاریخ استرئیس، دیپلمه از رشته های غیر انسانیست

برای اینکه به یک پست خوبتر برسیملاک ، حفظ دو تا سوره با روانخوانیست

و طرحهای زمین خورده علتش این استکه کار اکثر مسئول ها سخنرانیست

دوباره حاج فلانی به مکه خواهد رف
دکتر عارف خلخالی کیست ؟
دکتر عارف خلخالی متولد 1350 در مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.

غذای سوپر فود کاملترین مکمل غذایی و حاوی صد ها ریز مغذی و ویتامین لازم برای بدن و  منیزیم ویتامین B1. B3 .B.9 .B12 .B6 ویتامین E . A . C . آهن. کلسیم. روی . امگا3 . تریپتوفان کولین. وگلوسیدها و... میباشد و علاج بیماری هاست.
پژوهشگر ، مخترع و تولید کننده : جناب آقای دکتر ” عارف خلخالی”
س
دکتر عارف خلخالی کیست ؟
دکتر عارف خلخالی متولد 1350 در مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.

غذای سوپر فود کاملترین مکمل غذایی و حاوی صد ها ریز مغذی و ویتامین لازم برای بدن و  منیزیم ویتامین B1. B3 .B.9 .B12 .B6 ویتامین E . A . C . آهن. کلسیم. روی . امگا3 . تریپتوفان کولین. وگلوسیدها و... میباشد و علاج بیماری هاست.
پژوهشگر ، مخترع و تولید کننده : جناب آقای دکتر ” عارف خلخالی”
س
هرروستا حداقل یک فداکار با یک مجموعه انساندوستانه علاج همه دردهاست می شود با جذب و جلب دانایان و توانایان دردهای یک منطقه را به راحتی درمان کرد یک فداکار باید در هرروستائی باشد که بتواند چنین فرهنگی را جا بیندازد 
مشکلات روستا ها براحتی و در قالب قرض الحسنه حل شدنیست اما باید با یک انسان فعال و فداکار و یک مجموعه انساندوستانه مطرح شد و به جنگ مشکلات رفت و این کار بسیار سهل و آسان می باشد 
ما با مجموعه صخا سالهاست استارت زده ایم و شروع کرده ا
#مخترع پودر گیاهی سوپر فود #ان_بی_اس کیست ؟
دکتر #عارف خلخالی متولد 1350 در مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.

غذای #سوپر_فود کاملترین مکمل غذایی و حاوی صد ها ریز مغذی و ویتامین لازم برای بدن و  منیزیم ویتامین B1. B3 .B.9 .B12 .B6 ویتامین E . A . C . آهن. کلسیم. روی . امگا3 . تریپتوفان کولین. وگلوسیدها و... میباشد و علاج بیماری هاست.
#پژوهشگر ، #مخترع و #تولید کننده : جناب آقای د
میسر گوید  خدمت امام باقر عاز غضب سخن بمیان امد حضرت فرنود همانا مرد  غضب میکند و تاداخل دوزخ نشود هرگز پس راضی نگردد تا مرتکب گناهی نشود خشمش تسکین نیابد  پس هرکس بر مردمی خشمگین شد وایستاده بود بابد فوری بنشیند تا پلیدی شبطان ازاو دور شود و هرکس بر خویشاوندش غضب بلی نزدیک او رود و تنش مس کند  مثلا دست به دست او سایدزیرا خویشاوند هر گاه مس شود ارامش یابد  شرح علما اخلاق برای چاره و علاج غضب دو راه علمی و عملی ذکر  کرده اند را علمیش انستکه بن
به لطف حضرت حق، کتاب توجیه المسائل کربلا نوشته حجت الاسلام سید علی اصغر علوی ...
به چاپهفتم رسید
ویرایش دوم به همراه اضافات در قالب و محتوا
با مقدمه دکتر رضائیان

بهانه ها و توجیه هایی برای با حسین نبودن

#مدیر_در_مدار_کربلا
کانال انتشار و معرفی مجموعه کتاب های زیر خیمه حسین علیه السلام (تنها علاج)
سروش
https://sapp.ir/tanhaelaj
تلگرام
tanhaelaj@
نام : دولیتل 2020

ژانر : اکشن/ ماجراجویی/ فانتزی/ کمدی
زبان : انگلیسی

خلاصه داستان :
جان دولیتل یک دکتر و دامپزشک بسیار مشهور در دوره ملکه ویکتوریا بریتانیا است که ۷ سال پس از مرگ همسرش به گوشه نشینی روی آورده و خود را در خانه اش به همراه حیوانات باغ وحش مخفی کرده است. او از این ویژگی برخوردار است که که میتواند با حیوانات صحبت کند! یک روز و در زمانی که ملکه ویکتوریا در بستر بیماری می افتد، دکتر دولیتل مجبور می شود برای برای درمان علاج از طریق سفر
نام : دولیتل 2020

ژانر : اکشن/ ماجراجویی/ فانتزی/ کمدی
زبان : انگلیسی

خلاصه داستان :
جان دولیتل یک دکتر و دامپزشک بسیار مشهور در دوره ملکه ویکتوریا بریتانیا است که ۷ سال پس از مرگ همسرش به گوشه نشینی روی آورده و خود را در خانه اش به همراه حیوانات باغ وحش مخفی کرده است. او از این ویژگی برخوردار است که که میتواند با حیوانات صحبت کند! یک روز و در زمانی که ملکه ویکتوریا در بستر بیماری می افتد، دکتر دولیتل مجبور می شود برای برای درمان علاج از طریق سفر
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «عرض کردم به ملّت ایران که علاج مشکل ما با دشمنان قوی‌پنجه‌ی بی‌رحمِ بین‌المللی این است که باید قوی بشویم؛ یکی از مؤلّفه‌های قوی شدن این است که مجلس قوی داشته باشیم. مجلس شورای اسلامی که محلّ قانون‌گذاری است بایستی قوی باشد؛ کِی مجلس قوی خواهد شد؟ آن وقتی که مجلس شورای اسلامی با رأی بالایی تشکیل بشود.»
ادامه مطلب
چند شبی از بلندترین‌شان در هزاروسیصدونودهشتمین سال هجری شمسی می‌گذرد و چند صباحی بیش به کریسمسِ دوهزاروبیستم باقی نیست... در این شبِ خلوتِ سردِ تاریک، دل امیرعلی نیز چنین می‌نماید... اما گاه‌به‌گاهی آهوانِ سرکشِ امید بر این پرده‌ی تاریک نقش‌هایی دل‌فریب به‌جای می‌گذارند... امیرعلی دل در گرو خالق این آثار دارد...
فی‌الحال فال امسال حافظ شیرین‌سخن -که حسین برایم باز کرد- مطلعی باشد بر این داستان امیرعلی...

رواق منظر چشم من آشیانه
کی بود که دیشب از درد و خستگی خوابش نمیبرد چون شامش رو بعد از اخرین روزه تازه ساعت 1 شب خورده بود و دو شب قبلش روی هم 4 ساعت خوابیده بود؟
کی بود که قرص خواب خورد تا بالاخره 4 صبح خوابش برد؟
کی بود که وقتی از خواب پا شد دید ساعت وقتی که به زور از سفارت گرفته گذشته و دیگه وقتی نیست؟
کی بود که صورتش رو شست و تاکسی گرفت با قیمت خدا دلار رفت تا به اخرین ساعت باز بودن مکان برسه قبل ازینکه دیر بشه؟
کی بود که فهمید با همه محکم کاریهاش فتوکپی نگرفته و وقتی فت
فضیلت زیارت امام رضا علیه السلام (به روایت اهل سنت عمری)
جوینی از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:
٤٦٧- أنبأنی الشیخ كمال الدین علیّ بن محمد بن محمد بن محمد بن وضّاح الشهربانی، أنبأنا مؤرخ بغداد الإمام محبّ الدین محمد بن محمود بن الحسین بن النجار إجازة، قال: أنبأنا الإمام أبو الفتوح ناصر بن أبی المكارم المطرّزی إجازة، أنبأنا الإمام أخطب خوارزم أبو المؤیّد الموفّق بن أحمد المكی، ثم الخوارزمی، قال: أخبرنی الشیخ الزاهد الحافظ أبو الحس
غم ها که ناگهان سرازیر می شود سیل است، اما تو سد ساخته ای و غم ها را پشت سدت نگه می داری تا تو را و خانه ات را و امیدت را نبرند.
غم ها می بارند و می بارند و می بارند اما تو آنها را هدایت می کنی به سفره های زیرزمینی روانت و ذخیره شان می کنی برای روز مبادای روح؛  و هیچکس خبر ندارد که باغ سبز جان از چشمه اندوه سیراب می شود.
و هیچکس نمی داند این گل ها که می رویند زرد و سرخ و  رنگ رنگ از آب تیره غم نوشیده اند.
تنها تویی که می دانی که میوه های شیرین درختان تو
کرونا چیست؟ یک ویروس چینی‌ست
نفوذش از دهان و چشم و بینی‌ست

بلای آسمانی نیست اصلا
کرونا از بلایای زمینی‌ست

علاج آن نه با عنبر نسارا
نه با این نسخه‌های این چنینی‌ست

علاج آن مراعات تمیزی‌ست
که پاکی و تمیزی امر دینی‌ست

بمان در خانه‌ات تا می‌توانی
کرونا را دوا خانه‌نشینی‌ست

یقین با هم شکستش می‌دهیم و
کنار هم کرونا را غمی نیست

حسین شادمهر
شبکه های اجتماعی که وارد زندگی آدم ها شدند، وبلاگ ها از دور خارج شدند و تقریبا تمایل به وب نویسی و تبی که به شخصه در وب نویسی داشتم از سرم رفت و وب شد یک کلکسیون چند ساله از برخی تلاش های من در نوشتن و تایپ کردن.وبم شخصی بود و هدفم از وب نویسی فرم دادن به فکرها و تحلیل هایم بود درباره مسائل مختلفی که با آن،گاه و بیگاه درگیر میشدم. اما درگیری های زندگی روزمره به قدری بالا گرفت که وبم نه تنها از دسترسم خارج شد، بلکه حتی در پس زمینه ذهن هم جایی نداشت
1. یه منبع آبه - تهش سوراخ و سرش خالی.
برا پرکردنش باید مرتب و به دفعات آب اورد و توش ریخت؟! یا ابتدا باید سوراخشو بست و علاج کرد؟!
2. به تعبیر عامیانه خودشون صبح تا شب سگ دو میزنند برا تامین آتیه فرزندان و رفاه و آسایششون.
در کنار این تلاش چشمگیر اما توجه چندانی نسبت به تربیت اونها ندارند!!
آیا این جز قصه همون منبع سوراخه است؟!
پیش و بیش از حمایت مالی یا لااقل در کنار حمایت مالی نبایست روش درست زندگی کردن و مدیریت صحیح زندگی رو به فرزندانمون بیاموز
در این یک سال چه به من گذشت؟
دو سال پیش افراد بیشتری به خواندن اهمیت میدادند و بازار وبلاگ ها داغ بود، هم سنی های من الان با تله و اینستا حال میکنند بیشتر و کامل مهاجرت کردند به اون جزایر... ولی من هنوز کلمات رو بر تصاویر ترجیح میدم... آدم ها بی حوصله تر شدن. کتاب های دست فروشی ها تکراری شدند،خودکار های یونیکورنی و دفتر هایی با جلد  توت فرنگی این روزا تو دست همه فراوونه.
دنیا خیلی تغیر کرده و الان مردم دنبال چیزای عجیب تری هستند. جوراب های لنگه به
•══•◈• برش‌هایی از کتاب عهد مشترک •◈•══•

•◈ اگر ملتی بتواند از طریق اُنس با قرآن، خود را در فضای قرآنی قرار دهد، در فضای معرفتی قرآن قرار دهد، خواهد توانست مشکلات خود را برطرف کند.

•◈ مشکل بزرگ مسلمانانِ دنیا، دوری از قرآن است؛ علاج همه هم برگشت به قرآن است. قرآن برای عمل است، قرآن برای شناخت و معرفت است، قرآن برای این است که جامعه‌ی اسلامی تکلیف خود را بفهمد، آن ملتی که قرآن را با خود و در وجود خود داشته باشد، هیچ مشکلی نمی‌تو
‍ ‍ ملاقات ناصرالدین شاه با  لوئی پاستور، دانشمند بزرگ
ناصرالدین شاه در بخشی خاطرات روز چهار شنبه 2 ذیحجه 1306 ق خود در سفر سوم فرنگستان، هنگامی که در پاریس اقامت داشته راجع به ملاقات با لوئی پاستور چنین می نویسد:
... امشب پاستور معروف را که برای آدم سگ هار گاز گرفته، معالجه و علاج پیدا کرده است، دیدم، شرح احوال او را در روزنامجات خوانده بودم، حالا هم او را دیدم و با او خیلی صحبت کردم، می گفت معالجه این کار را خیلی خوب پیدا کرده ام، امّا باید آد
فیما یلی بعض العلاجات الشائعة لأنواع مختلفة من أمراض القلب والأوعیة الدمویة:
أمراض صمام القلب
• الأدویة
• جراحة صمام القلب
خلل فی انتظام ضربات القلب
• الأدویة
• منظم لضربات القلب
النوبة القلبیة
الأدویة – بخاصة الجلطات ( فی بعض أنواع النوبات القلبیة یجب أن تعالج فی أقرب وقت ممکن)
• رأب الأوعیة التاجیة
• جراحة المجازاة التاجیة
السکتة الدماغیة
الأدویة – الجلطات الدماغیة (یجب أن تعالج فی غضون ثلاث ساعات من ظهور أعراض السکتة الدماغیة لأن
امام خامنه ای مدظله العالی:
بنده‌ی خاکسار با مولا و سرور خود چگونه سخن می‌گوید؟سخن گفتن ما در دعا و نیایش با خدای متعال اینجوری باید باشد.
دریافت صوت
حجم: 3 مگابایت    مدت: 3 دقیقه
●•┅❧═┅┅───┅┅═❧┅•●
امام خامنه ای مدظله العالی:
ما باید این شب‌ها را این روزها را این دعاها را قدر بدانیم.علاج این درد درونی ماست که متأسفانه آحاد بشر در همه‌ی دوران‌ها مبتلا بوده است.
پرشورترین دعاها همین دعاهای امیرالمؤمنین است...۸۷/۶/۳۰
دریافت صوت
حج
#پویش_روضه_خانوادگی
با خانواده نوکر این خانواده ایم.
حیات قلب در گریه است.و آن « قتیل العَبرات » کشته شدتا ما بگرییم وخورشید عشق را به دیار مرده قلب هایمان دعوت کنیمو برف ها آب شوند و فصل انجماد سپری شود" و تنها علاج از مسیر روضه می گذرد. این روزها در هر خانه ای مشعلی برای ارتباط با امام روشن می شود اگر تا قبلا هیئت خط مقدم برای بکا بر امام بود امروز در این شرایط حساس خانه هایمان را حسینیه می کنیم و در سر سفره روضه؛ امام را می خوانیم و می خواهیم و

دل را ز بیخودی سر از خود رمیدن است
جان را هوای ز قفس تن پریدن است

از بیم مرگ نیست که سر داده ام فغان
بانگ جرس به شوق به منزل رسیدن است

دستم نمی رسد که دل از سینه بر کنم
باری علاج شکر گریبان دریدن است

شامم سیه ترست ز گیسوی سرکشت
خورشید من بر آی که وقت دمیدن است

سوی تو ای خلاصه گلزار زندگی
مرغ نگه در آرزوی پر کشیدن است

بگرفته آب و رنگ ز فیض حضور تو
هر گل در این چمن که سزاوار دیدن است
با اهل درد شرح غم خود نمی کنم
تقدیر غصه دل من ناشنیدن است

اسلام معتقد به تولید ثروت و بالارفتن سطح رفاه در جامعه است نوع نگاه نظام اسلامی به ثروت، با نوع نگاه نظامهای سرمایه‌داری متفاوت است
رهبر انقلاب، امشب در دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی:️ من از بُن دندان به این حرکت معتقدم که علاج و کلید حل مشکلات کشور عبارت است از «ترویج تولید داخلی».
️ آن کسانی که در مورد تولید یا رونق اقتصادی کشور به جای دیگری چشم میدوزند، [بدانند] راه این است.
️ در نظام اسلامی، اقتصاد نقش بسیار
بباف دارم را و روزگارم را سیاه کن انگاه ...مرا بکش بالا چنان که خرخره ام جریحه دار شود .......فردا راهی امامزاده ایم ...
عزیز دلم ...
میخواستم بدانی که این چند وقت ...
سر به هر ضریح مقدس نامت را با ترس و شرم صدا زدم ...
از امامش تا هر امامزاده ای ...
از کربلا و نجفش بگیر ...تا مشهد و قمش ...
تا همین امامزاده کوه خودمان...
نامت را همه‌میدانند ...
بگذاربگویم پیرزن آن روز توی صحن حضرت بانو چه گفت؟وقتی سرم را به دیوار حرم تکیه داده بودم و مادر فکر میکرد خسته راهم ...ا
سپهبد «حسین رحیمی» با اعلام خبر در حاشیه بازدید از دستاوردهای بیست و نهمین طرح توسعه عظیم گفت: «این بی همتا که در محدوده خیابان های آزادی و اسکندری فعالیت می کرد، مدرک ساختگی پزشکی و به عذر درمان بیماران، هزینه های هنگفتی از آنها اخذ می کرد.» او افزود: «این بی مانند همچنین با تهیه یک دستگاه ازون تراپی و تثبیت آن تو مطب خویشتن بدون هیگونه تخصصی اقدام بوسیله تزریق مدفوع ازون به بیماران می کرد که در این ارتباط متأسفانه دو نفر جان خود را از دست د
اوایل نوشتنم نمی‌آمد و‌بعد یکهو به خودم آمدم و دیدم رمز را فراموش کرده‌ام.اول چندتا از چیزهایی که به خاطرم میرسید را امتحان کردم و‌بعد خواستم تا برایم لینک ‌تغییر پسورد بفرستد بعد دیدم رمز ایمیلم هم در خاطرم ‌نمانده ،بعد هم تسلیم‌شدم و‌ رها کردم...
امشب بین انجام کارهای معمولی چراغی روشن شد و‌ حافظه‌م احیا.و حالا اینجام،بازهم غریبانه با صفحه‌ی سفید کلنجار میروم.
امشب لئو حالش خوب نبود و من مانده بودم و‌ناتوانی این دست‌های سیمانی.
اوایل نوشتنم نمی‌آمد و‌بعد یکهو به خودم آمدم و دیدم رمز را فراموش کرده‌ام.اول چندتا از چیزهایی که به خاطرم میرسید را امتحان کردم و‌بعد خواستم تا برایم لینک ‌تغییر پسورد بفرستد بعد دیدم رمز ایمیلم هم در خاطرم ‌نمانده ،بعد هم تسلیم‌شدم و‌ رها کردم...
امشب بین انجام کارهای معمولی چراغی روشن شد و‌ حافظه‌م احیا.و حالا اینجام،بازهم غریبانه با صفحه‌ی سفید کلنجار میروم.
امشب لئو حالش خوب نبود و من مانده بودم و‌ناتوانی این دست‌های سیمانی.
احتیاج عصبی به جلب محبت و نیاز به تأیید و تصویب دیگران حکایت از یک مسئلهٔ اساسی دیگر نیز می‌کند. کسی که احتیاج عصبی و افراطی به محبت دیگران دارد، باطناً احساس بی‌ارزشی، حقارت، ضعف روحی و عدم اعتماد به نفس نیز می‌کند ؛ یا درست تر این است که بگوییم احتیاج به جلب محبت ناشی از این ضعف‌هاست.
شخص عصبی در هرزمینه‌ای خودرا بی‌ارزش‌تر و بی‌کفایت‌تر از آنچه واقعاً هست تصور می‌کند و فکر می‌کند آدمی است بی‌عرضه که شایستگی و توانایی انجام هیچ کار
متن حکایت :
روزی شخصی نزد طبیب رفت و گفت شکم من به غایت درد می کند آن را علاج کن که بی طاقت شده ام طبیب گفت : امروز چه خورده ای؟ مریض گفت : نان سوخته طبیب غلام خود را گفت : داروی چشم را بیاور تا در چشم او کشم مریض گفت : من درد شکم دارم داروی چشم را چه کنم ؟ طبیب گفت : اگر چشمت روشن بودی نان سوخته نمی خوردی
باز نویسی حکایت : روزی، فردی به دیدن پزشک می­رود و به او می­گوید:شکم من بسیار درد می­کند آن را درمان کن که بسیار من را اذیت می­کند. پزشک گفت: امروز چه
با سلام
در خیلی از ملاقات ها و تشرف های مومنین، امام زمان عج ازشون درخواست کرده بودند برای تعجیل در فرج من دعا کنید، امام به مرحوم فشندی رضوان الله تعالی علیه در مسجد جمکران فرمودند اگر شیعیان ما به اندازه یک لیوان آب، ما را میخواستند و دعا میکردند خدا اذن به ظهور من میداد. 
برای نزدیک شدن ظهور حضرت، حضرت اجازه دعا دارند بلکه شیعیان باید دعا کنند و تا شیعیان دعا نکنند ظهور نزدیک نمیشه. یه عمری وقت و بی وقت از امام زمان عج و اهل بیت علیهم السلا

هو الستار

گفت ای شه خلوتی کن خانه را
دور کن هم خویش و هم بیگانه را
کس ندارد گوش در دهلیزها
تا بپرسم زین کنیزک چیزها
خانه خالی ماند و یک دیار نه
جز طبیب و جز همان بیمار نه
نرم نرمک گفت شهر تو کجاست
که علاج اهل هر شهری جداست
و اندر آن شهر از قرابت کیستت
خویشی و پیوستگی با چیستت
دست بر نبضش نهاد و یک به یک
باز می‌پرسید از جور فلک
چون کسی را خار در پایش جهد
پای خود را بر سر زانو نهد
وز سر سوزن همی جوید سرش
ور نیابد می‌کند با لب ترش
خار در پا شد چنین
دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در دیدار جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، پیام عید فطر را اتحاد و همبستگی کشورهای اسلامی و بازگشت به مضمون «امت مسلمان» خواندند و گفتند: علاج مشکلات امروز دنیای اسلام بازگشت به خواسته‌ی قرآن کریم مبنی بر «اَشِدّاءُ علَی الکفّار» و «رُحَماءُ بَینَهُم» است و روشنفکران و علمای اسلامی برای تحق
چرند و پرند مجموعه نوشته‌ های طنز اجتماعی با ماهیت سیاسی علی‌اکبر دهخدا است که بیشتر آنها در قالب داستان‌کوتاه، اعلامیه، تلگراف، گزارش خبری در روزنامه صوراسرافیل با نام های مستعار دخو، غلام گدا، آزادخان، خرمگس و... به چاپ می رسیده است.در بخشی از کتاب می خوانیم:بعد از چند سال مسافرت هندوستان و دیدن ابدال و اوتاد و مهارت در کیمیا و لیمیا و سیمیا، الحمدلله به تجربه بزرگی نائل شدم و آن دوای ترک تریاک است. اگر این دوا را در هر یک از ممالک خارجی ک
هرروستا حداقل یک فداکار با یک مجموعه انساندوستانه می تواند علاج همه دردها باشد روزهای تعطیل مخصوصا جمعه ها همه روستاها شاهد مهمانان طبیعت دوست از سراسر ایران هستند که یک فرصت بسیار خوبی برای روستاهاست 
وما در روستای زیبای ابرسج از این فرصت بی نهایت استفاده کرده ایم و روزهای جمعه و تعطیل در مسیر پربازدید آبشارهای یخی ابرسج و درخت کهنسال اورس چهارهزارساله اش برنامه پذیرائی و راهنمائی طبیعت دوستان را با مجموعه فرهنگی و هنری و ورزشی و قرض ال
تغذیه طبیعی در قرآن
در نظر همه ما بهشت باغی است مملو از درختان با میوه های زیبا و رنگارنگ؛ اما چرا بهشت برین باید چیزی مشابه باغ این دنیایی باشد؟
شکی نیست که در دنیای امروز با پیشرفت های فراوانی که در عرصه طب و سلامت صورت گرفته است، آمار بیماری و تعداد بیماران سخت و کم علاج فزونی گرفته است. این نکته از منظر بسیاری از متخصصان ریشه در تغذیه و خوراک آدمی دارد.
خداوند متعال انسان را مانند بسیاری از موجودات گیاهخوار چنان آفریده که غذای اصلی او از ز
یتوقع عادة الزوجان اللذان یخططان لتکوین عائلة أن تأخذ الأمور مجراها الطبیعی وأن تحمل المرأة خلال بضعة أشهر من الاستغناء عن موانع الحمل. بالنسبة للعدید من الأزواج  قد تسیرالأمور وفق مجراها الطبیعی، لکن واحد من کل ستة أزواج یواجه صعوبة فی إنجاب الأطفال. وبعد محاولة عدة أشهر دون نجاح حدوث الحمل، قد تستطیع اختبارات الخصوبة الکشف عن بعض المعوقات التی یمکن معالجتها. عندها یجب البدء بعلاج العقم.
فی هذه المقالة ، نلقی نظرة على مجموعة کاملة من ع
پروژه های شرکت عمران

احداث سدهای مخزنی سیمینه رود و سازه های وابسته و جاده
تکمیل عملیات اجرایی افزایش ارتفاع سد زرینه رود
آرماتور بندی، قالببندی و بتن ریزی های سد خراسان بوکان
اجرای کانالهای اصلی شبکه آبیاری و زه کشی ساریسو
طرح تکمیلی دایک حفاظتی پلدشت
احداث شبکه اصلی آبیاری و زه کشی طرح کرم آباد-واحد ع
احداث شبکه اصلی آبیاری و زه کشی طرح کرم آباد - واحد
عملیات علاج بخشی سد بیدواز اسفراین به صورت طرح و س
احداث شبکه فرعی ابیاری و زه کشی کر
پروژه های شرکت عمران

احداث سد مخزنی سیمینه رود و سازه های وابسته و جاده
تکمیل عملیات اجرایی افزایش ارتفاع سد زرینه رود
آرماتور بندی، قالببندی و بتن ریزی سدخراسانه بوکان
اجرای کانالهای اصلی شبکه آبیاری و زهکشی ساریسو
طرح تکمیلی دایک حفاظتی پلدشت
احداث شبکه اصلی آبیاری و زهکشی طرح کرم آباد-واحد ع
احداث شبکه اصلی آبیاری و زهکشی طرح کرم آباد - واحد
عملیات علاج بخشی سد بیدواز اسفراین به صورت طرح و س
احداث شبکه فرعی ابیاری و زهکشی کرم اباد3
طرا
حقن الدهون انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه، حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوجه هی ع
ماشین آلات شرکت قالا
1. BC-BG40
2. Catalogue(FA)
3. Cataloge(EN)

کاتالوگ و بروشور پروژه های شرکت قالا
تکمیل اجرای کانالهای اصلی شبکه ابیاری و زه کشی ساریسو
احداث شبکه اصلی آبیاری و زه کشی طرح کرم آباد - واحد عمرانی 6و7
علاج یخشی سد بید واز اسفراین به صورت طرح و ساخت
آبنمای پایین دست زرینه رود
سد مخزنی سیمینه رود
عملیات تکمیلی افزایش ارتفاع سد زرینه رود
سد مخزنی نازلو
کشتیبان
قطلو
سیستم انحراف آب سد سیمینه رود

عنوان شرکت ( شرکت عمران )  شماره تماس ( 04433475958 )
السرطان
السرطان (cancer) هو مصطلح طبّی یشمل مجموعة واسعة من الامراض التی تتمیز بنموّ غیر طبیعی للخلایا التی تنقسم بدون رقابة ولدیها القدرة على اختراق الأنسجة وتدمیر أنسجة سلیمة فی الجسم، وهو قادر على الانتشار فی جمیع أنحاء الجسم.ویعرف السرطان بأنه هو عبارة عن نمو غیر طبیعی لنسیج من أنسجة الجسم لذا فهو یصیب أنواعا مختلفة من الأعضاء وتختلف الأعراض عادة بإختلاف العضو أو النسیج المصاب وهناک أعراض عامة قد تظهر مع وجود المرض مثل فقدان الوزن وفقد
هى مصطلح یستخدم لوصف مجموعة من الحالات المرتبطة بانخفاض تدفق الدم المفاجئ إلى القلب، ومن تلک الحالات حالة مرضیة تعرف باحتشاء عضلة القلب (أزمة قلبیة)، التى تؤدى إلى تلف أو موت أنسجة القلب، وقد لا تؤدى متلازمة الشریان التاجی إلى حدوث وفاة، ولکن انخفاض تدفق الدم یُغیر من وظیفة القلب ویُزید من احتمال حدوث أزمة قلبیة. وغالباً ما تتسبب متلازمة الشریان التاجی بألم صدرى حاد أو شعور بعدم الراحة، وتتطلب متلازمة الشریان التاجی التشخیص الفورى والر
حقن الدهون

انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه،
حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر
من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر
فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة
ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات
التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوج
نکوهش حسادت در احادیث ائمه اطهار 

حدیث درباره‌ی حسادت

حسادت یکی
از زشت‌ترین و قبیح‌ترین خصلت‌هایی است که در هر جامعه‌ای دیده می‌شود، در
نکوهش حسد همین بس که نخستین قتلی که در جهان واقع شد از ناحیه قابیل نسبت
به برادرش هابیل بود که بر اثر حسد چنین اتفاقی افتاد.
پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم:
الحاسدُ جاحِدٌ لأنّهُ لَم یَرضَ بِقضاءِ الله.
آدم حسود ـ در حقیقت ـ یک آدم لَجوج و ستیزه‌جو است. زیرا او به قضا و مق
به خرابات روم بهر نگهداری دلتا بر پیر کنم شکوه ز بیماری دلدل شب و روز بسوزد ز غم عشق بتانمن بسازم به غم و رنج و گرفتاری دلاشک من سرخ و رخم زرد شد و موی سپیدروز من گشت چو شب بهر سیه کاری دلخواب هرگز نکند آنکه دلش بیدار استما شبی صبح نکردیم به بیداری دلهرچه کردیم علاج دل بیمار نشدتنگ شد حوصله از بهر پرستاری دلچه زیانها که نمودم ز ره دلخواهیچه ملامت که کشیدم به هواداری دلای فنا چاره دردت نتوان کرد مگراشک خونین و دعای سحر و زاری دلاز : آیت الله آخون
مع مرور الوقت ، یستعید بعض الناس الوزن على الرغم من إجراء جراحة علاج البدانة. یتناول البعض بکثرة أطعمة عالیة السعرات الحراریة أو عالیة الدهون بدلاً من الأطعمة الصحیة . وبعض الناس یعتمدون على “وجبات خفیفة” مثل الآیس کریم ومیلک شیک.
وبمرور الوقت قد یغیر الجسم نفسه ، مما یؤدی إلى زیادة الوزن. قد تبدأ القناة الهضمیة فی امتصاص المزید من السعرات الحراریة. حتى حجم معدتک الجراحیة یمکن أن یتوسع تدریجیاً.
وللحفاظ على الوزن ، تحتاج إلى تطبیق بعض ال
سلام به همه اهل وبلاگ و بقیه
خیلی وقته که دست به قلم نشدم و چیزی در بلاگ ننگاشتم. امروز صبح قصد داشتم از خاطرات خودم در این چند وقت که تب سیاست بالا گرفته بود رو بنویسم. ولی دیدم انگار تب کرونا خیلی بیشتر بالا گرفته است.
جا داره همینجا به امت همیشه در صحنه و کاسبان بدبختی مردم به صورت جداگانه خدا قوت بگویم........ خدا قوت.......خداقوت
به جان خودم کرونا غولی نیست که ازش بترسیم اگر خودمون کمر همت ببندیم و منتظر دیگران نباشیم می تونیم خیلی راحت از پیچ تا
رهبر انقلاب در سلسله نامگذاری‌های سالانه، با تاکید بر تعیین عناوین سالانه با محوریت «کار و تولید»، راهبردهایی را در هر سال در این خصوص تعیین کردند.
 رهبر انقلاب اسلامی از سال ۱۳۷۸ با تعیین شعارهای سالانه، راهبرد مشخصی را برای همان سال مشخص کردند تا در سال ۹۸ بیست و یکمین راهبرد سالانه از سوی رهبر انقلاب تعیین شود.
نگاهی به عناوین سال‌ها طی ۲۱ سال گذشته نشان می‌دهد، غالب عناوین حول محور «اقتصادی» بوده و این نشان از تاکید ویژه ایشان به موض
تمام پیامبران با زحمت فراوان در سطح جهانی مطرح شدند در برابر بخیلان و هوسبازان قدعلم کردند همیشه در محاصره عوضیها بودند و با خون دل استقامت کردند در حکایت آن بزرگواران عبرتها و حکمتهاست اگر دلمان می سوخت اگر دربند زحمتهای تک تک آن عزیزان بودیم اینهمه بی رحمی و بی غیرتی و بی حیائی ها دامنگیرمان نمی شد مهمترین پیام انبیاء و اولیاء خداوند فعالیت و فداکاریست و یا حمایت و عنایت و همکاری با فداکاران و عاشقان اینگونه نور زیاد می شود اینگونه نقاط
یوگا چیست؟
یوگا علم حیرت انگیزی است که تفکر استدلال و منطق را در سطح عالی به انسان هدیه می کند.یوگا به معنی اتحاد است و منظور از یوگا اتحاد و یگانگی با وجود درونی است.برای رسیدن به این اتحاد تعداد حالات و وضعیت هایی وجود دارد که آسانا نامیده می شود . که با حرکات یا تمرینات ژیمناستیک نرمشها و بدن سازی نباید اشتباه گرفت.مفهوم و معنای یوگا ( اتحاد و یگانگی ) با وجود درونی است که با رفع دو گانگی فکر و ماده و نیل به یک واقعیت متعالی در درون عملی می شود
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث. یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره أو ت
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
سخنان حضرت آیت‌الله العظمی محمدنقی بهجت
_درین سخنرانی ایشان علت چند مشکل که اکثریت مان به آن  مبتلا هستیم را مطرح می فرمایند_
چه باید بکنیم در ابتلائات داخلیه و خارجیه؟ چه باید بکنیم؟ چه کار کردیم که به این چیزها مبتلا می شویم؟ فکر این را باید بکنیم، آخر ما چکار کردیم که بی سرپرست ماندیم؟اشکال در این است که خودمان را اصلاح نمی کنیم و نکردیم و نخواهیم کرد، حاضر نیستم خودمان را اصلاح
طالبگری از مطالعه گر نشعات می گیرد.
شاید این روزها دستان با لمس کردن کتاب و قلم مانوس نباشند .دیروز صدای دلخراش انگشت سبابه دل هر رهگذر را به درد آورده بود.فریادها و ضجه های انگشت سبابه بسیار دلخراش بود . نزدیکش رفتم و گرم صحبت شدیم ،انگار درد را فراموش کرد ،آرام قلمی را نزدیکش بردم و به آرامی چند سطر به رشته تحریر در آورد .کتاب دایره المعارف را نشانش دادم اشک ذوق از دیدگانش سرازیر شد و آرام ،آرام صفحه ها را ورق می زد . عطر خاص برگه های کتاب هوش
مطالبگری از مطالعه گر نشعات می گیرد.شاید این روزها دستان با لمس کردن کتاب و قلم مانوس نباشند .دیروز صدای دلخراش انگشت سبابه دل هر رهگذر را به درد آورده بود.فریادها و ضجه های انگشت سبابه بسیار دلخراش بود . نزدیکش رفتم و گرم صحبت شدیم ،انگار درد را فراموش کرد ،آرام قلمی را نزدیکش بردم و به آرامی چند سطر به رشته تحریر در آورد .کتاب دایره المعارف را نشانش دادم اشک ذوق از دیدگانش سرازیر شد و آرام ،آرام صفحه ها را ورق می زد . عطر خاص برگه های کتاب هوش
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل
الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا
وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى
فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو
عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث.   یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره
سه شنبه یکم مرداد، بابل میدان جمهوری اسلامی، ساعت 22- 22:30 ، چهار دختر سوار بر خودروی پراید اقدام به رفتارهای هنجارشکنانه و کشف حجاب نمودند که با تذکر لسانی یکی از بسیجیان مواجه شدند.
این چهار دختر جوان که حالتی غیرطبیعی داشتند ماشین خود را به خودروی این بسیجی کوبیده و لحظاتی بعد با چاقو به وی حمله نمودند که تنها موفق شدند به ماشین او صدماتی وارد کنند.
گزارش این هنجارشکنی همراه با مستندات آن به نهادهای انتظامی و قضایی شهر ارائه گردید که متأسفا
دویست‌ویازدهمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «راز حمایت رهبر» منتشر شد.
درست کمتر از ۲۴ ساعت از شروع آشوب‌های خیابانی اشرار، پس از طرح سهمیه‌بندی بنزین رهبر انقلاب از مصوبه‌ی سران قوا حمایت کردند.
این موضوع با واکنش‌هایی در فضای عمومی کشور رو به رو شد.
به همین مناسبت خط حزب‌الله در سخن هفته‌ی این‌ شماره‌ی خود به بازخوانی و تحلیل این بیانات پرداخته است.
دیگر بخش‌های نشریه‌ی خط حزب‌الله:عدالتخواهی پشتوانه می‌خواهد و
تاثیر لباس زیر بر بهداشت بدن بسیار حائز اهمیت است. لباس زیر از نکات مهمی است که کم‌توجهی به آن بیمارتان می‌کند. خانم‌ها باید نسبت به آقایان دقت بیشتری روی این موضوع داشته باشند. 
برای اینکه اصطلاح معروف پیش‌گیری بهتر از درمان است را تمامأ رعایت کرده باشید حواس‌تان به لباس زیرتان باشد. برای حفظ بهداشت ناحیه تناسلی، علاوه بر داشتن لباس روی مناسب، پوشیدن لباس زیر نیز توصیه می‌شود. با توجه به اینکه خانم‌ها ممکن است  در شبانه‌روز ترشحات طب
بسم الله

این روزها زیاد از امام عصر علیه‌السلام می‌شنویم. مطالب مختلف با هشتگ‌های گوناگون؛ اما مضمون واحد: درخواست #ظهور_منجی. این درخواست می‌تواند اتفاق مبارکی باشد؛ (و واقعاً هم شاید ما به روزی که باران می‌بارد و زمین مرده را حیات می‌دهد نزدیک باشیم.) اما جاهای تأملی نیز در این قضیه وجود دارد. چه شد که ناگهان ما به یاد ایشان افتادیم؟ بی‌گمان این ماجرا ربط مستقیمی به همه‌گیری #کرونا دارد؛ بیماری‌ای که هنوز درمانی ندارد. ما با خلأیی مو
اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لیست بهترین ساک های ورزشی (123kif.shop) دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.
همینطور دهری مسلک سوزندهای تو مهتابی فرنگی فلفل ماوا دارااست که سرپوش بسیاری بیش ملوث از کرمهای ماساژ به منظور دیباچه مسکن به قصد فعالیت گوش به کوله پشتی دخترانه در سایت 123 کیف (www.123kif.shop) فرمان میشود. اگر کسی آسیب معده دارااست و علاوه پیش لحظه بی اشتها مجامعت میباشد نمیتوان برای این فردی بیش ملوث از گیاهان دا

دانشمند کسی است که کمتر از آنچه می داند تظاهر می کند، روزنامه نگار یا مشاور، برعکس.

پیش از مقایسه حیوانات باغ وحش با حیواناتی که در حیات وحش هستند، درباره ی "پیشرفت" به مثابه طول عمر، سلامت یا آسایش، حرف نزنید.

تنها تعریف عینیِ کهن سالی این است: زمانی که فرد شروع به صحبت درباره ی کهن سالی می کند.

ویژگی بارز هالو این است که عموماً برای عیب های بشری، تعصب ها، تناقض ها و نابخردی ها افسوس می خورد. بدون اینکه این ها را محض تفریح یا یافتن فایده
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تجمیل الأنف تعدیل شکل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشکیل الأنف. على الرغم من کون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى فی أحیان کثیرة بغرض علاج مشاکل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث.
یمکن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذکر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء ل
حقن الوجه بالدهون
انتشرت فی الآونة الأخیرة الکثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه، حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفکیر المرأة، لذلک نجد الکثیر من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفکیر فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال کانت مشاکل الوجه کبیرة ولا یمکن علاجها بالخلطات الطبیعیة یکون الحل بإجراء هذه العملیات التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشکلة، إنّ عملیات تجمیل ال
من و تو هر روز حاج قاسم را می‌کشیم. من و توی حزب اللهی که ادعای مسلمانی داریم باید قبول کنیم ضعیف کار کرده‌ایم. همیشه کم گذاشته‌ایم. اگر امام حسین(ع) هم امروز کشته می‌شد، یک ماه نهایتا برایش گریه می‌کردیم و ناراحت بودیم و پست می‌نوشتیم. بعد از یک ماه که فقط دل خودمان آرام گرفت بر می‌گشتیم به رکود و ادامۀ بی‌راهه‌ای که می‌رفتیم.
ما وظایف خودمان را فراموش کرده‌ایم، هدف‌هایمان را گذاشتیم و بعد دو روز رهایشان کرده‌ایم. برای ما باید حتما حا
تعریف ام اس
مقدمه
حتماً وقتی به شما گفته شد که خودتان یا یکی از عزیزان ، مبتلا به بیماری ام اس هستید‍، مثل خودم شدید یکه خوردید...
در چنین شرایطی معمولاً قبل از هر چیزی به‌دنبال پاسخ دادن به این سؤال هستیم که با این بیماری چه کارهایی می‌توان کرد؟ 
اولین اقدامی که اکثر خانواده‌ها پس از آگاهی از ابتلای یکی از عزیزان می‌کنند ، غالباً مخفی نگه داشتن مسئله از کلیه آشنایان و حتی گاهی خود بیمار
 است و به دنبال آن فشارهای روحی فراوانی که به‌علت ای
دریغا که بار دگر شام شدسراپای گیتی سیه‌فام شد
همه خلق را گاهِ آرام شد
بجز من که درد و غمم شد فزون
جهان را نباشد خوشی در مزاج 
به جز مرگ نَبْوَد غمم را علاج 
ولیکن در آن گوشه در پای کاج 
چکیده ست بر خاک"  سه قطره خون"
امروز دوباره دم غروب دو گربه زیر باران سیل آسا در پناه دیواری که پله های اضطراری ر‌وبه رو به آن چسبیده اند مشغول عشقبازی با ناله های بلند خراشیده بودند .بی اختیار  یاد "سه قطره خون هدایت"  یاد این تصنیفی که در آن داستان توسط"  عباس "خ
خداوند در میان طوفانها ما را احاطه می کند ومحبتش همیشه باماست تا بتوانیم به سلامت سوزوسرما ها را تحمل کنیم و یک روز شکوفا بشویم و پروانه های عاشق را جذب و جلب خودمان نمائیم تا از شهد شیرین گلهای صداقت و ایمان و فداکاریمان بهره مند بشوند 
طوفانها نعمت مخصوص پروردگارند پس درمیان طوفانها استقامت باید کرد تا دیگران را بهره مند سازیم انسانهائی که برسختی ها مقاوم تر بوده اند بهره واستفاده هایشان هم برای مردمان بیشتر و بهتر بوده است 
نمونه های فر
دانلود آهنگ محسن چاوشی شبی که ماه کامل شد 320 و 128 + متن
امروز شما جاز موزیکی ها میتوانید دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ شبی که ماه کامل شد با صدای محسن چاوشی
{ آهنگ تیتراژ فیلم شبی که ماه کامل شد }
Exclusive Song: Mohsen Chavoshi – Shabi Ke Mah Kamel Shod With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ شبی که ماه کامل شد محسن چاوشیبباف مویت را مگر مرا آن مو طناب دار شودمرا بکش بالا چونان که عاطفه ات جریحه دار شودمرا بخندان ای مرا بگریان ای که مرده ایست قلیلکسی که حاضر نیست نه شادمان شود
آنچه در ادامه خواهید خواند، بخشی از تلخیص (خلاصه سازی و ساده سازی) صاحب وبلاگ مشهود از کتاب «آداب نماز» امام راحل است، تلخیصی که کوشیده شده تا عملی ترین نکات را مد نظر قرار دهد:
* مراتب اولیه اخلاص، همراه است با عمل عبادی صرفاً برای کسب پاداش اخروی و جلوگیری از عذاب (علاقه به بهشت و ترس از جهنم). در مراتب بعدی اخلاص، .عمل عبادی، با انگیزه وصول به مقامات و مدارج انسانی و باطنی، و در مراتب عالیه اخلاص، با انجام عبادت صرفاً برای خدا و خشنودی او و لا
امروز شما جاز موزیکی ها میتوانید دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ شبی که ماه کامل شد با صدای محسن چاوشی
Exclusive Song: Mohsen Chavoshi – Shabi Ke Mah Kamel Shod With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ شبی که ماه کامل شد محسن چاوشیبباف مویت را مگر مرا آن مو طناب دار شودمرا بکش بالا چونان که عاطفه ات جریحه دار شودمرا بخندان ای مرا بگریان ای که مرده ایست قلیلکسی که حاضر نیست نه شادمان شود
سلام
در بحث پذیرش تعدد و همسر خوب بودن ، همیشه می گم باید مثل همسران ائمه و پیامبران بود، و در جواب افرادی که می گن همسر ما مثل پیامبران و ائمه نیست می گم تو مثل حصدت آسیه باش . تا در کل بشی یه زن با لیاقت و بهشتی. زنی که ملائک بهت افتخار می کنن...
دوستی می گفت تو این دوره زمانه نمی شه و الان زنها یاغی شدن و ...

ببینید
اگر ما کلا بخوایم ، فارغ از دین، زمونه رو ببینیم و بر طبق زمان عمل کنیم، جدای اینکه هیچ رفتاری ثبات نخواهد داشت، هیچ رفتاری هم در
دریغا که بار دگر شام شدسراپای گیتی سیه‌فام شد
همه خلق را گاهِ آرام شد
بجز من که درد و غمم شد فزون
جهان را نباشد خوشی در مزاج 
به جز مرگ نَبْوَد غمم را علاج 
ولیکن در آن گوشه در پای کاج 
چکیده ست بر خاک سه قطره خون
امروز دوباره دم غروب دو گربه زیر باران سیل آسا در پناه دیواری که پله های اضطراری ر‌وبه رو به آن چسبیده اند مشغول عشقبازی با ناله های بلند خراشیده بودند .بی اختیار  یاد "سه قطره خون هدایت"  یاد این تصنیفی که در آن داستان توسط"  عباس "خوا
دانلود تحقیق در زمینه سلول های بنیادی

دسته بندی
پزشکی

بازدید ها
92

فرمت فایل
doc

حجم فایل
93 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
15

فروشنده فایل
کد کاربری 780
تمام فایل ها

مقدمه
درون جنین میلیونها سلول بنیادی وجود دارد که بزرگی همه آنها کمتر از یک نقطه است. این سلولها از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و می‌توانند طی فرایند تمایز یابی به سلولهای بافتهای مختلف در بدن
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
مقدمه:
همین که انسان می¬شنود علی(ع) دعایی را بر زبان جاری کرده¬ است، برای  کنجکاو ¬شدن در اینکه جزئیات این کلام عاشقانه و عمیق چیست، کافی است. حال اگر بگویند این کلام در صحنه حساسی همچون پیش از بر نیزه رفتن قرآنها و فریب خوردن سرنوشت ساز کوفیان توسط بنی امیه بوده است، حساسیت تحلیل و جزء و کل این متن صدچندان می¬شود. مردی با ویژگی¬ها و عظمت امیرالمؤمنین(ع)، در آن لحظات سرنوشت¬ساز
♥ با سلام و درود بیکران خدمت تمامی مخاطبان فرهیخته ی این کانال ؛
حتما" از عنوان این نوشته تعجب کرده اید . اما به نظر حقیر تعجبی ندارد . با دید عشق آلود به هستی ، میتوان هر چیزی را زیبا دید . همه می دانیم که از وجود ذی جود حضرت حق متعال غیر خوبی و زیبایی صادر نمی شود . مثلا" از چشمه ی جوشان آب نباید انتظار جوشش و فوران شربت یا دوغ داشت . شأنیت حضرت حق نیز اقتضای این امر را دارد که شرور و اعدام را راهی به او نباشد . از حضرت عشق جز عشق نزاید .
به عبارت دیگ
✅ در بحث کارکردهای روحانیت در قسمت
سوم به این پرداختم که برخلاف بخش اعظم روحانیت که مأموریت اصلی خود را تبیین صحیح
دین می‌داند، همیشه بوده و هستند شمار قلیلی که به همان میزان "فهم و تبیین
صحیح دین" به دنبال "تحقق دین" می‌باشند و همیشه این افراد هستند
که سرنوشت تاریخ خود را مشخص می‌نمایند.
✅ شخصی چون حضرت امام(ره) وقتی فهم
می‌کند که «الإسلام هو الحکومة»[1] بی‌کار نمی‌نشیند و به دنبال تبیین
و تحقق آن راه می‌افتد، کسی که می‌گوید: «باید هر کدا
✅ در بحث کارکردهای روحانیت در قسمت
چهارم به این پرداختم که برخلاف بخش اعظم روحانیت که مأموریت اصلی خود را تبیین صحیح
دین می‌داند، همیشه بوده و هستند شمار قلیلی که به همان میزان "فهم و تبیین
صحیح دین" به دنبال "تحقق دین" می‌باشند و همیشه این افراد هستند
که سرنوشت تاریخ خود را مشخص می‌نمایند.
✅ شخصی چون حضرت امام(ره) وقتی فهم
می‌کند که «الإسلام هو الحکومة»[1] بی‌کار نمی‌نشیند و به دنبال تبیین
و تحقق آن راه می‌افتد، کسی که می‌گوید: «باید هر ک
مراکز زراعة الشعر فی ایران مشهد
1- باران: عیادة باران أحد العیادات التخصصیة لعلاج مشاکل الجلد والشعر ومجهّز بأحدث تقنیات لإجراء عملیة زرع الشعر.
2- جهربد: مرکز جهربد فی مشهد أحد مراکز الشهیرة فی إجراء عملیات التجمیلیة فی فرع الجلد والشعر ویقدّم أفضل خدمات للمرضى.
3- آریانا: مرکز آریانا لزرع الشعر وعلاج تساقط الشعر وترمیم الجلد یقع فی مدینة مشهد. یعد هذا المرکز أحد المراکز المفضلة للمرضى.
4- نکین: عیادة نکین بإشراف الدکتور محرابی یقدّم أحسن
عثمان بن حنیف عامل امیرالمومنین در بصره بود. به امام خبر رسید که او را به مهمانى مردمى از بصره خوانده‌اند و او بدانجا رفته است. امام این نامه را برای او نوشت:
اما بعد، ای پسر حنیف، به من خبر رسیده که مردی از جوانان اهل بصره تو را به مهمانی خوانده و تو هم به آن مهمانی شتافته‌ای،
با غذاهای رنگارنگ، و ظرفهایی پر از طعام که به سویت آورده می‌شده پذیراییت کرده‌اند، خیال نمی‌کردم مهمان شدن به سفره قومی را قبول کنی که محتاجشان را به جفا می‌رانند
دعا و درمان

برخی چنین پنداشته اند که ؛ دعا و درمان (مراجعه به پزشک) هر یک مسیری متفاوت را می پیمایند و با یکدیگر قابل جمع نمی باشند ؛ در
صورتیکه چنین پنداری درست نمی باشد ، زیرا مقصود از مراجعه ی به پزشک به معنای نفی
دعا نمی باشد و همچنین دعا کردن به معنای بی نیازی از مراجعه ی به پزشک نیست .!
خداوند همانگونه که درد را قرار داده ، درمان را نیز قرار
داده ؛ وجود درد موجب می شود ما از بیماری خود آگاه شده و به دنبال علاج آن باشیم
، از طرفی خداوند در اش
آخرالزمان خانواده و تنهائی انسان
آخرالزمان یعنی پایان تاریخ نژادپرستی در خانواده ها. یعنی پایان تاریخ عشق جنسی و روابط پائین تنه ای. و آستانه عشق به خداوند و کشف و درک خدا در خویشتن. پایان عورت پرستی و آغاز دل پرستی که خانه خداست. پایان نژادپرستی و آغاز نزادپرستی!
هر که خود پرستد خود براندازد: این قانون آخرالزمان است. آخرالزمان پایان زن پرستی مردان و بچه خواری زنان است خواه ناخواه! هر چه انقلاب و بحران و عذاب است حاصل این واقعه الهی است. هر که
السلام علیک یا مولای یا صاحب العصر و الزمان عجل‌الله فرجک
سلام
آرزو می‌کنم مشکلات مردم عزیز سیل‌زده‌ی کشور به زودی زود حل و فصل شود. دست تمام کسانی که در این مدت به انحاء مختلف کمک کردند -به قول قدیمی‌ها- جلوی نامرد دراز نشود و هیچ‌کدامشان محتاج دوا و دکتر نشوند.
اما جمعه‌ی دیگری و تفالی دیگر به دیوان جناب حافظ شیرازی؛ بسم‌الله...

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده
به یاد اسطوره ها

دلاوران مجاهد سپاه
اسلام

سرداران سرافراز و‌
خستگی ناپذیر 

- سردار شهید
حاج احمد کاظمی

.

- شهید محسن اسدی

.

- سردار امیرعلی
حاجی زاده